Choď na obsah Choď na menu
 


Ženy a orgazmus

Ženy najľahšie dosiahnu orgazmus priamou alebo nepriamou stimuláciou klitorisu. Základom masturbácie je dráždenie a masáž klitorisu prstom. Na autoerotiku je najlepšie nájsť si pokojnú miestnosť, kde sa môžete uvoľniť a sústrediť sa na vlastné myšlienky a pocity. Nie je od veci si prečítať nejakú erotickú literatúru alebo časopisy. Tie by vám mali dať množstvo rôznych vzrušujúcich nápadov.

 

perfect-bust-06_80.jpg

Začnite ľahkou masážou klitorisu. Sami zakrátko zistíte, čo vám prináša najlepšie pocity a stupňuje vzrušenie. So vzrastajúcim sexuálnym roztúžením sa váš klitoris stane viac citlivým na dotyky a preto ho odporúčame natrieť. Môžete využiť vaginálnu vlhkosť alebo naslinený prst, v ideálnom prípade lubrikačný gél. Nezabudnite tiež dráždiť vaše bradavky a ostatné erotogénne zóny.

Nehanbite sa experimentovať so svojim telom. Masturbácia je prirodzený proces. Vyskúšajte všetky možnosti a techniky, pokiaľ Vám budú prinášať príjemné pocity, nie je nič zakázané. Fantázii sa medze nekladú, a preto záleží na každej z vás, aké miesto si na túto autoerotiku zvolíte. Ako príklad uvádzame najvhodnejšie miesta: posteľ, vaňa, sprchový kút.

www.sexelixir.sk

 

Neviete ako na to? Vybrali sme pre Vás niekoľko tipov.

  • Rolling - váľanie  - Toto je základná technika, kedy uchopíte ukrytý klitoris medzi palec a ukazovák. Môžete začať s pomalým jemným váľaním medzi prstami. Postupne pridávate rýchlosť a tlak tak, aby pocity so vzrastajúcim vzrušením boli čo najpríjemnejšie.
  • Krúženie - Vezmite ukazovák a prostredník a umiestnite ich cez vrchol vášho klitorisu. Potom začnite pohybovať prstami po klitorise v približne kruhovej alebo oválnej dráhe. Môžete ľahko meniť rýchlosť a tlak. Aby ste docielili správny a príjemný účinok tejto masáže, odporúčame prsty a klitoris zvlhčiť olejíčkom alebo lubrikačným gélom.
  • Masáž poklepávaním - Niektoré ženy táto technika veľmi vzrušuje a iným môže byť veľmi nepríjemná. Ľavou rukou roztiahnite malé pysky ohanbia tak, aby sa klitoris čo najviac odkryl a vystúpil. Potom s vaším ukazovákom na pravej ruke, začnite ľahko poklepávať na klitoris. To vyústi do veľmi lahodných pocitov, ktoré vzrastajú až do bodu, kedy sa nedá blížiaci sa orgazmus zastaviť.
  • Kombinácia - Prstami Vašej jednej ruky, stimulujte klitoris tak, ako to máte najradšej. Prstami druhej ruky nasmerujte na pošvový vchod a podľa potreby zaveďte dva alebo tri do vagíny. V podstate sa dá táto kombinácia odporúčať na stimuláciu vo dvojici, keď vy sa venujete masáži klitorisu a váš partner prstami vstupuje do vagíny. Rôznymi kombináciami môžete dosiahnuť závratné orgazmy.
  • Tečúca voda - Jediná vec ktorú potrebujete je dostatok času a vaňa. Predpokladáme, že vaša vaňa bude vhodne sformovaná tak, aby ste sa v sede vaším zadkom mohli podsunúť pod vodovodný kohútik. Na začiatok je dobré púšťať iba mierne tečúci pramienok a postupne pridávať tlak vody.
  • Tečúca voda - vodostrek - Toto je variant vyššie opísanej techniky. V tomto prípade upchajte palcom výtok z potrubia tak, aby striekajúci prúd vody smeroval na váš klitoris.
  • Masážna sprcha - Masážna sprcha je ideálny nástroj na vodnú masturbáciu, pretože väčšinou umožňuje presné nastavenie prúdu vody, pulzovanie, vírenie atď. S týmto nástrojom môžete veľa experimentovať a samy uvidíte aké kombinácie sú pre vás najpríjemnejšie. Opäť si nastavíte tlak a teplotu vody. Vyskúšajte si tiež studenú vodu a uvidíte, že vám môže prinášať iné a zaujímavé pocity vzrušenia, než keď používate teplú vodu.
  • Vibrátory - Vibrátory sú rôznych veľkostí a tvarov. Na klitoriálnu masturbáciu požívajte vibrátory pevné s premenným nastavením rýchlosti. Môžete priebežne meniť silu vibrácií, tak sa vzrušiť až na samý okraj orgazmu a potom opäť spomaliť. Túto techniku zopakujte niekoľkokrát a následný orgazmus bude silnejší a ostrejší. Správny tlak je tiež dôležitý. Masturbácia nemusí byť obmedzená len na klitoris. Skúste vibrátorom masírovať vnútorné strany stehien, pysky ohanbia a nasmerovať vibrátor aj na prsné bradavky.
  • Zvieranie stehien - Zvieraním stehien môžu niektoré ženy jednoducho dosiahnuť orgazmus. Zovretím a povolením svalov dochádza k nepriamemu dráždeniu klitorisu. Keď si preložíte nohu cez nohu a budete tlačiť stehná k sebe spôsobíte prekrvenie pohlavných orgánov a rôznym máganím a intenzitou zvierania môžete prísť k vyvrcholeniu. Táto technika je vhodná pre prípad, že na vás príde vzrušenie v spoločnosti, alebo na verejnosti. Stačí si sadnúť ku stolu, prehodiť nohu cez nohu stlačiť stehná k sebe a môžete sa oddávať slastným pocitom, bez toho aby to ktokoľvek tušil. Je tu dôležitá prax, ale výsledok stojí za to. Keď budete onanovať doma, zvyknite si zvierať pri orgazme stehná k sebe a po niekoľkých pokusoch to pre vás bude úplne prirodzené.
  • Nohavičky - Použite vaše nohavičky tak, že ich zatiahnete do vašej štrbiny vpredu aj vzadu, a potom ich vpredu správne umiestnite cez klitoriálnu oblasť, aby to nebolo bolestivé. Môžete sa prechádzať alebo si ľahnúť a posúvať nohavičky dopredu a späť.

 

bathmate2_ssa_1.jpg

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 623246
Mesiac: 10930
Deň: 466