Choď na obsah Choď na menu
 


 Pre spestrenie vášho sexuálneho života vám ponúkam celkom fajnovú pomôcku, alebo návrh ako sa dá poúžiť váš štvorkolesový miláčik :-))

Obrázok

 

 

Máte partnera a chuť na milostné zábavky, ale nemáte vhodné miesto? Skúste auto. Sex v aute nie je ničím výnimočným, môže byť spestrením sexuálneho života. Je málo ľudí, ktorí by sex v aute vyhľadávali. Ale stane sa, že sa to jednoducho nedá vydržať. Aké polohy sú najlepšie?

Išli sme spolu s priateľkou autom do blízkej dedinky kvôli obrazu do nášho nového bytu,“ spomína Mário. „Viedli sme bežnú konverzáciu, keď mi Kristína z ničoho nič položila ruku na stehno. Úplne som stuhol od vzrušenia, rovnako aj ona. Iba sme sa na seba pozreli, nemuseli sme nič hovoriť. Zabočil som na lesnú cestičku. Čo sa odohralo potom, to sa nedá opísať,“ smeje sa Mário. Na tú chvíľu vraj nikdy nezabudnú a sľúbili si, že si to určite zopakujú.

Čo v techničáku nenájdete
Zasexovať si môžete napríklad na zadnom sedadle auta a vyskúšať pritom rôzne polohy. Môže to byť vzrušujúcejšie než u vás doma. Posaďte sa partnerovi do lona. Keďže budete hore, môžete určovať tempo a zároveň sa mu pozerať do očí. On vám dosiahne na všetky citlivé miestečká. Nezabudnite však na to, že nad hlavou vám veľa miesta nezostáva. Ak sa partnerovi nechcete pozerať do očí, skúste to zozadu. Nebojte sa, dá sa to aj v aute. Otvorte dvere, kľaknite si na sedadlo a zadoček vystrčte von. On sa môže rukami oprieť o auto a udržať tak stabilitu. Keď ho už nebude baviť stáť vonku, ľahnite si na bruško a on na vás. Táto poloha je odpočinková a nie je až taká náročná na priestor. Máte radi orálny sex? Postačí vám zadné sedadlo. Partnerovu hlavu nasmerujte k vášmu lonu a naopak. Môžete sa tak utešovať navzájom. Nebojte sa vyskúšať aj tradičnú misionársku polohu. Tu si však budete musieť poradiť s jednou svojou nohou. Preložte ju cez operadlo. Iným variantom tejto polohy je milovanie na kapote. Dajte si však pozor na intenzitu, aby po vašich vášnivých minútach nezostala v plechu preliačina.

V aute najviac sexujú Američania
Najväčšími majstrami v sexe v aute sú Američania. Sexuológovia dokonca tvrdia, že v medzivojnovom období v USA v aute splodili celú generáciu. Američanky prichádzajú o panenstvo najčastejšie v aute. Slovenkám sex v aute nepripadá veľmi romantický, väčšinou dávajú prednosť milovaniu na deke vedľa auta. Aj o panenstvo prichádzajú častejšie v prírode. Prečo obsadzujú Američania v sexe v aute popredné priečky? Vodičské preukazy môžu vlastniť už pätnásťroční, a tak sa často stáva, že sú aj majiteľmi staršieho auta. Sex pred svadbou za veľkou mlákou rodičia veľmi nepodporujú, sexovať v byte, kde mladí Američania žijú s rodičmi, je preto nemysliteľné. Tak vyhľadávajú iné možnosti a jednou z nich je auto.

Pozor na trapasy!
Milovanie v aute je bezpečné, ale musíte mať zatiahnutú ručnú brzdu. Inak riskujete poriadny trapas. Návštevníci istej reštaurácie nechceli veriť vlastným očiam, keď dovnútra vletel cez výklad nezabrzdený automobil. V ňom sa muž a žena oddávali vášnivému sexu. Ako neskôr vypovedali, pri milovaní v aute stojacom na vŕšku pravdepodobne jeden z nich zavadil o radiacu páku a auto sa rozbehlo. Podľa všetkého si dvojica ani nevšimla, že je auto v pohybe. V reštaurácii boli prekvapenejší než samotní návštevníci.

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

 

Obrázok

 

Obrázok

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 633334
Mesiac: 10488
Deň: 222