Choď na obsah Choď na menu
 


Nie vždy je posteľná akrobacia tým, po čom v stresujúcich dňoch túžime. A dokonca aj muži pripúšťajú, že nie vždy prahnú po rýchlom „čísle“, ale radšej uprednostnia dlhé príjemné milovanie s partnerkou v náruči.

Obrázok

 

Tak ako máte obaja občas chuť na rýchly, vášnivý a poriadne vyčerpávajúci sex, pri ktorom z vás lietajú kvapky potu, občas sa objavia dni (či noci), keď vám príde vhod presný opak. Pomalé, nežné milovanie s mužom vášho srdca. Ktoré polohy si však na takýto dlhý večer vybrať? Obrázok

Len nekrúťte hlavou, že je to v podstate jedno. Vám totiž ide o viac - o romantiku, pomalé dráždenie a postupné narastanie vášne, a tak budete musieť svoje sily rozložiť inak ako pri bežnej rýchlovke. Výhodou dlhého pomalého milovania je predovšetkým jeho intimita nielen v telesnom význame.

S partnerom si môžete pozerať do očí, venovať sa celé minúty bozkávaniu spletení v jedno telo, či nežnému rozhovoru. Dlhé milovanie nie je behom za orgazmom, ale hrou, v ktorej ide o postupné narastanie vzrušenia. A ako vám potvrdia páry, ktoré sa pravidelne takto milujú, nemusí ostať len pri jednom vyvrcholení.

Ktorá to bude?
Aj keď sa vy možno cítite pri klasickom misionárovi pohodlne, váš partner by musel mať kondíciou špičkového atléta, aby vydržal v takejto polohe hodinu či viac. Prirodzene, pravdepodobne ani opačné garde nie je dokonalé. Skúste preto spoločne pohľadať polohy, v ktorých môžete relaxovať obaja naraz a pri tom si dokáže užívať.

Relaxácia a uvoľnenie sú pri dlhom milovaní mimoriadne dôležité. Ako by ste si ale  mohli romanticky užívať milovanie, keď si už 15 minút odierate kolená  o koberec, keď ste v polohe, v ktorej sotva udržíte rovnováhu alebo keď kreslo, na ktorom sa milujete vyzerá byť na rozpadnutie?

K najideálnejším polohám na dlhé milovanie patria polohy na boku, či už partnerovi tvárou v tvár, alebo naopak odzadu. Ponúkajú širokú paletu kombinácií, pri ktorých môžete prepliesť svoje končatiny, objímať sa, láskať partnerov hrudník, bozkávať krk či sa jednoducho milovať navzájom v náruči.

Polohy na boku umožňujú vášmu partnerovi, aby vás aj dostatočne stimuloval, či už tlakom na klitoris, alebo pri polohách odzadu priamo na bod G. V tomto prípade nevadí ani to, ak nemôže preniknúť príliš hlboko.

Jedným z variantov polôh na boku je aj známa poloha 69, ak sa teda neviete dohodnúť, kto bude radšej hore a kto dole, spravte kompromis na boku.

Hľadáte iný relax?
Čo takto skúsiť polohu na bruchu? Nebojte sa partnerovi ukázať svoje pozadie, ľahnite si na brucho a nechajte ho prenikať zozadu. Táto poloha je mimoriadne stimulujúca nielen pre muža, ale aj pre vás, pretože zužuje, čo mnohí muži považujú za vrcholnú stimuláciu.

Prirodzene, nemusíte sa obmedzovať len na polohy po ležiačky. Pohodlné kreslo, v ktorom sa partner posadí s vami na lone môže byť ideálnym doplnkom na dlhé milovanie, rovnako vám možno bude vyhovovať aj niektorá z polôh postojačky.

Zvyknete si užívať dlhé milovanie? A máte nejakú overenú polohu, v ktorej sa dokonalo uvoľníte a ktorá zaručene „zaberá“?

Kvalitná erekcia, ejakulácia, väčší penis.

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 633334
Mesiac: 10488
Deň: 221