Choď na obsah Choď na menu
 


Orálny sex...vyvrcholenie do úst...áno, či nie...

 

Obrázok

 

 

Veľké percento žien o tomto nechce ani počuť, a ani to neskúšali. V zásade zastávam názor, že prv než poviem definitívne nie, skúsim to. Ak je to naozaj hrozné, tak je na partneroch, ako dokážu vzájomne tolerovať svoje „nedostatky“. Niektoré ženy príjmu vyvrcholenie do úst dokonca s radosťou, niektoré to občas vydržia a niektoré to nechcú vôbec. Partner musí toto rozhodnutie partnerky rešpektovať a v žiadnom prípade ju nenútiť k niečomu, čo sama nechce. Chlapi, veď nie sme násilníci, ak to bude žena sama chcieť, spraví to.

 

Upozornenie pre ženyak sa rozhodnete, že to skúsite, tak tesne pred vyvrcholením vsuňte jazyk pred žaluď kvôli tlaku, ktorým vám muž ejakuluje do hrdla. Bez takejto „bariéry“ vás môže z prúdu ejakulátu napínať na vracanie.

jak-powiekszyc-czlonka-naturalnie.jpgČo sa týka chuti, väčšina žien tvrdí, že chuť je zvláštna, ťažko opísateľná, čiastočne horko-slaná. Mužom sa odporúča 12 hodín pred milovaním jesť ananás alebo jahody, ktoré môžu chuť pozitívne ovplyvniť. Treba skúsiť a dať vedieť. Mnohé ženy by podobné rady isto ocenili. Muži radi ejakulujú aj na ženskú tvár, o čom tiež veľa žien nechce ani počuť. Svojou farbou a konzistenciou krémy pre dsa pripomínajú aj ejakulát (je pravda, že krémy voňajú lepšie, ale ...). Ejakulát nie je nijak pokožke neprospešný, čiže vyrážok, prípadne podobných záležitostí sa netreba obávať. Jediný problém býva ejakulát v očiach. Môže spôsobiť začervenanie, štípanie a aj zápal oka. Preto treba oči vždy radšej zavrieť, alebo sa vyhnúť priamemu "zásahu". Ak by sa však vyhnúť nepodarilo, treba oči vymyť prúdom čistej vody a dať si do nich liečivé kvapky alebo masť. Nie je práve najpríjemnejšie u lekára vysvetľovať, prečo máte oči tak veľmi zapálené.

  

Orálny sex...ako ho urobiť žene

 

Obrázok

 


Mnoho mužov sa mylne domnieva, že na orálne uspokojenie ženy stačí, ak bude jazykom pohybovať v okolí vagíny, prípadne pchať jazyk dnu. Vážení, to nie je to pravé miesto. Samozrejme jazýčkom treba behať kade sa len dá, ale ak chcete priviesť partnerke obrovskú rozkoš, zvoľte klitoris. Je dobre „zašitý“, a preto je najlepšie, ak si partnerka sama (alebo môžete aj vy – ale nezostanú vám ruky na iné časti tela) dopomôže tzv. roztiahnutím veľkých pyskov, kedy sa klitoris uvoľní zo zajatia a môžete ho jemne olizovať jazykom. Nepritláčajte ako o život, stačí kľudne jemne a rozhodne NIKDY nehrýzť, ani jemne, pokiaľ nechcete partnerke spôsobiť veľmi nepríjemný druh šoku. Pokiaľ máte záujem, môžete pár (podľa potreby) z vašich prstov použiť na stimuláciu vagíny vsunutím a jemným „hmýrením“ prstov vo vnútri. V kombinácii s jemným olizovaním klitorisu privediete ženu k šialenstvu!

Existujú dva druhy orgazmov – klitoriálny a vaginálny. Je možné dosiahnuť každý zvlášť, alebo ktorý z nich je ten pravý?

 

before_after.jpg

 

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 6
Celkom: 623244
Mesiac: 10929
Deň: 464