Choď na obsah Choď na menu
 


Krása milovania

Byť spokojný v partnerskom vzťahu znamená byť spokojný aj so sexom. Samozrejme, ak chcete viesť kvalitný a uspokojivý sexuálny život, potrebujete viac ako len sexi spodnú bielizeň a sviečky. Existuje niekoľko osvedčených spôsobov, ako si čo najviac vychutnať spoločné chvíle s partnerom, prežiť nádherný orgazmus a nemať chuť vyliezť z postele aspoň dva týždne.

 

sexelixir1_07_1.jpg

 

 

Mýtmi opradený bod G je tou správnou cestou k uspokojeniu partnerky. Pre viacerých mužov je ešte stále tabu toto miestečko ukryté v ženinom tele. Zabavte sa pri milostných hrách a pokúste sa ho znovu objaviť a uštedriť nielen partnerke, ale i sebe neopakovateľný zážitok.

Z množstva sexuálnych polôh je zaužívaných len niekoľko, ktoré sa v malých obmenách striedajú.  Ženy sa napríklad často sťažujú na misionársku polohu, pretože len málokedy v tejto polohe dosiahnu orgazmus.

Okoreňte misionársku polohu
Dosiahnuť orgazmus bez dráždenia klitorisu je pre veľké percento žien nemožné.  Malými úpravami sa však dá docieliť mnohé.

Vyložte si nohy na partnerove ramená. Uhol penetrácie sa zmení a partnerov penis začne výrazne dráždiť váš bod G. Je to tiež dobrá poloha na to, aby ste si sama alebo váš partner dráždili klitoris a dosiahli tak nádherný pôžitok z orgazmu.
 
Dráždenie perami
Veľa žien oveľa jednoduchšie dosiahne orgazmus dráždením perami partnera ako klasickým sexuálnym stykom. Pre oboch partnerov môže byť táto situácia nepríjemná, pretože obaja môžu mať pocit, že zlyhali. Nie je to však pravda. Žena na dosiahnutie orgazmu potrebuje oveľa dlhší čas ako muž.
Dráždenie perami a jazykom si tiež vyžaduje cvik. Muž by mal jemne krúžiť okolo klitorisu a nechať partnerke dostatok času, aby mala možnosť vychutnať si tieto chvíle a dostatočne sa uvoľniť. Až potom by malo prísť na rad aj dráždenie prstami. Nahmataním bodu G a jeho masírovaním sa po nejakom čase stane ľahšie hmatateľným, rýchlo sa prekrví a žena nebude potrebovať tak veľa času a príprav na to, aby dospela k orgazmu.

 

Obrázok

Prejavte svoje pocity
Ste spokojná so svojim sexuálnym životom, milujete sa s partnerom pri každej príležitosti, no práve on môže pociťovať neistotu, či sa vám spoločné milovanie páči. Skúste sa zamyslieť nad vašim najbežnejším milostným scenárom. Vaše telo zaborené vo vankúšoch, hlava tiež, oči zatvorené. Partner nemá veľa príležitostí na to, aby odpozoroval, čo sa vám skutočne páči a čo nie.
Kuchynský stôl alebo stolička sú pre komunikáciu pri milovaní ideálne. Takmer v každej milostnej polohe ste tvárou v tvár partnerovi, pohľadom tiež vnímate vaše telá. Nie je nič stimulujúcejšie ako vzrušený pohľad partnera a dýchanie prerývané stonaním. To váš partner pod vankúšom neuvidí.

Orgazmus nielen na posteli
Medzi obľúbené sexuálne polohy určite patrí milovanie, kedy žena kľačí a opiera sa rukami o podložku a partner do nej preniká zozadu.  Nebojte sa sexuálne experimentovať aj mimo postele. Oveľa väčšiemu pôžitku sa oddávajú páry, ktoré túto sexuálnu polohu vyskúšali po stojačky. Partnerka je len v miernom predklone, čo vo veľkej miere stimuluje jej bod G.

Prichádzate o mnoho potešenia zo sexu, ak je pre vás bod G stále tabu. Ešte pred samotným milovaním by mal byť dobre prekrvený, citlivý. Nečakajte, kým sa vaše telo prebudí samo. Dráždite sa predstavami, erotickými príbehmi, zabávajte sa pri sexe.
Milenci by mali vedieť tiež o veľkom vplyve atmosféry, šepkania erotických predstáv, hladkaní sa, na tento ukrývaný bod. Pre ženu je tiež veľmi dôležité, aby vyjadrila pocity, nálady a myšlienky, keď sa jej partner dotýka na konkrétnom mieste. Bod G ale nie je jedinou cestou k dosiahnutiu orgazmu. Hľadajte nové spôsoby, miesta, nebojte sa zmeny a vaše sexuálne zážitky vás naplnia. Iba tak si môžete spoločne užiť vášnivé, nežné, dráždivé milovanie.

Obrázok

 

 

 

 

citovane:http://www.beauty.sk/clanok2973.htm

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 623246
Mesiac: 10929
Deň: 466