Choď na obsah Choď na menu
 


home_ergebnisse_215x140.jpgSex pre mňa nie je šport, ale vzájomné sa obdarúvanie láskou, milými slovíčkami, potešením, rozkošou, napĺňaním partnerkiných snov. Vnímam ho ako spoločné hľadanie a objavovanie príjemných pocitov a prežitkov, splynutie tiel v hriešnych predstavách okorenené adrenalínovými extrémikmi, s oblohou zmyselnosti a fantázie. Lenže aj výmyselníctvo s neobvyklými praktikami a experimentovanie s erotickými pomôckami by malo mať svoju postupnosť a primerané dávkovanie.

 

 

Hrr hrrrrrrrr

Nechápem, kam sa mladé páry v sexe tak ponáhľajú. Veď to nie sú preteky, nič im neutečie. Poriadne ešte neovládajú ani malú posteľnú násobilku a už by sa chceli vrhnúť na swingersové diferenciálne rovnice o troch neznámych. Ešte ani len približne nevyskúšali všetky nuansy milovania v posteli a už by si to chceli rozdať vo výťahu, v lietadle alebo v skúšobnej kabínke. V oráli sú ľaví a vyhúkaní ako vyoraná myš, ale zato ich láka gaping, bukkake a ďalšie prasačinky, ktoré videli na videu a pri vymenovaní ktorých by sa červenali aj prasiatka. Žiaľ znalosť polôh a extrémnych praktík predbieha citovú zrelosť, nestihnú sa vcítiť do túžob partnera/ky/ a potom to aj tak vyzerá. Milovanie viac pripomína pásovú výrobu orgazmu vo fabrike než naozaj plnohodnotný fyzicko-emocionálny zážitok.

Ponáhľajte sa pomaly

Ono by to bolo úžasné, keby som so svojou novou partnerkou už počas prvého medovéhoorgazmus22_2.jpg týždňa vyskúšal všetko možné i nemožné. Keby mi trebárs šatkou previazala oči, pripútala o posteľ, natrela šľahačkou na intímnych miestach, nebránila sa análu či ochutnaniu mojej šťavičky. Keby som si ju nahral na mobilný telefón, bol jej otrokom a zažil bondage, mal s ňou sex na verejnosti alebo vyskúšal krkolomné polohy, pri ktorých by v krížoch seklo aj hadiu ženu. Waaaaaaau.

No dobre a čo ďalej? V partnerskom vzťahu je predsa totálna kravina vystrieľať si všetky náboje už na začiatku, mala by zostať nejaká rezerva. Kam sa inak bude dvojica vo vzájomnom spoznávaní a ochutnávaní posúvať, po čom bude neskôr túžiť, čo bude spoločne objavovať? Už ich vzruší hádam len predstava perverzných hrátok v kozmickej lodi na obežnej dráhe, sex s ježkom alebo spoločné orgie celého paneláku či strediskovej obce. V erotickej oblasti by stále malo zostať niečo vysnívané, ale zároveň neprebádané a nevyskúšané. Inak partnerovi/ke/ rýchlo zovšedniete a nebuďte potom prekvapený, ak náhodou parohami tresnete o zárubňu dverí. Bystrejší pochopia, že logickým by preto malo byť nenásilné a nenáhlivé gradovanie vzájomného ochutnávania pri všetkých čarovných možnostiach, ktoré erotika ponúka.

O tom to je

Je tragikomické, že nejaký borec zažije dvakrát misionársku polohu, trikrát „fajku do konca“ a totálne znudený klasikou, cítiac sa ako Rosenberg v top forme, pachtí po niečom extrémnom. Nič proti erotickým pomôckam či perverzným manierom. Vonkoncom nie som konzervatívec, naopak. Mnohé zvrhlosti som vyskúšal, niektoré ma stále dráždia a rajcujú. Ale prečo radšej neísť cestou postupného a prirodzeného vylepšovania poznaných spôsobov a praktík, prinášania inšpirácie a ich obohacovania o nové podnety.

Poznáte to - niekedy stačí iba nový dotyk, iný spôsob bozkávania, komunikácie či vyzliekania a sex je zrazu o niečom úplne inom. Treba si uvedomiť, že najlepšími erotickými pomôckami nie sú len erekčný krúžok či latexový odev, ale najmä vlastná kreativita a fantázia, spojená s pozornosťou k partnerke/ovi/. Sex sa dá okoreniť nielen vibrátorom či bičíkom, ale aj zmenou priestoru, osvetlenia, oblečenia, predohry, atmosféry... Je to nekonečné hrajkanie sa s detailami. A o tom to je...

 

sexelixir2sk_03.jpg

 

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 623247
Mesiac: 10930
Deň: 467