Choď na obsah Choď na menu
 


Cviky na ZVÄČŠENIE penisu – fungujú?

 

Tak ako ženy neustále horekujú nad veľkosťou svojich ženských predností, my sa zasa často trápime s veľkosťou našej mužskej pýchy. Väčšina mužov neustále uvažuje nad tým, či je ich penis dostatočne dlhý či hrubý a zvyčajne ho skôr považujú za príliš malý a chceli by ho nejako zväčšiť.

Existuje viacero spôsobov, ktoré sľubujú zväčšenie penisu a jedným z nich sú aj špeciálne cviky. Myslíte si, že fungujú?

Jelqing alebo „dojenie“
Jednou z veľmi starých a rokmi overených techník, ktoré sa používajú na zväčšenie dĺžky i hrúbky penisu, je cvičenie nazývané „jelqing“, čo sa dá preložiť asi ako dojenie. S penisom totiž cvičíte spôsobom, ktorý skutočne pripomína dojenie. Táto cvičebná metóda pochádza údajne od Arabov.

Penis by pri cvičení nemal byť celkom stoporený, len do určitej miery, inak by ste si mohli uškodiť. Spočiatku to môže byť dosť veľký problém, keďže poriadna erekcia sa zrejme bude dostavovať dosť skoro po začiatku „dojenia“. Chce to teda pomerne veľa času a sebaovládania. Odporúča sa tiež používať nejaký vhodný lubrikant, aby nedošlo k poškodeniu pokožky penisu.
 
Dôležité však je  cvičiť pravidelne, aspoň 4 dni v týždni, aby sa výsledky dostavili. Na internete nájdete aj podrobné inštruktážne videá, ako správne cvičiť „jelq“, čo vám pomôže robiť to správne a efektívne. Úspech vám nikto nezaručí, no za pokus nič nedáte. Či?
 

 

Čas na strečing
Strečing znamená naťahovanie a v tomto prípade je jasné, že naťahovať sa bude penis. Existuje viacero variácií „penisostrečingu“, no princíp je stále rovnaký – teda nenásilné, no dôkladné a pravidelné naťahovanie penisu. To by malo viesť k jeho prekrveniu a posilneniu a tým pádom i k určitému nárastu, najmä do dĺžky. Vedie?


Najučínejšie metódy, prostriedky a doplnky pre zväčšenie penisu.

zvetsenipenisu_sk_38.jpgCvičenie s pomôckami
Ak vás téma zväčšenia penisu zaujíma, iste ste už počuli aj o cvičeniach s rôznymi pomôckami, ako sú rozličné závažia či iné „mučiace nástroje“ vrátane vákuovej pumpy. Napriek tomu, že tieto pomôcky, respektíve ich výrobcovia, sľubujú zreteľné zväčšenie penisu, uvažujte radšej triezvo. Žiadne závažia ani pumpy vám nepridajú 5 centimetrov za mesiac či dva a ani neurobia z vášho priemerne veľkého penisu absolútneho šampióna.

Je síce možné dosiahnuť určité predĺženie a zhrubnutie o 1-2 centimetre, no cvičiť musíte skutočne pravidelne a poctivo. Niektoré závažia je potrebné nosiť takmer počas celého dňa, aby sa výsledok dostavil. Určite to teda nie je pre každého. (Ne-)bezpečné?

Či už ide o cviky bez alebo s použitím rôznych pomôcok, pri ich prevádzaní treba byť naozaj poriadne opatrný. Na nesprávne cvičenie môžete doplatiť veľkými problémami, spôsobiť si poranenia penisu, až stratu schopnosti erekcie. Možno by teda bolo naozaj lepšie zmieriť sa s tým, čo nám príroda nadelila a neriešiť stále (ne-)veľkosť svojej pýchy. V posteli predsa nejde len o veľkosť, ale aj o to, čo s ním dokážete urobiť... Navyše, tieto tipy znejú dosť pochybne, nemyslíte?

 

zdroj: http://magazin.atlas.sk/sex-a-flirt   autor: Mario

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 633332
Mesiac: 10493
Deň: 222