Choď na obsah Choď na menu
 


Zväčšenie penisu - ako na to ?

11. 11. 2013

Viem že sa hovorí že aj " s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo " ale čo robiť , ak to partnerke nestačí ?
Na to sa pokúsim odpovedať v tomto článku .


Ak trošku zapátrate na nete a vyhľadáte si priemernej veľkosti penisu v Európe , dôjdete k zaujímavým číslam .


Je to zhruba 12,9 cm , v Kalifornii 14,3 cm , v Nemecku 14.4cm , v Španielsku 13,6 cm a v Čechách je to 15cm .


Samozrejme že každý vám nahovorí , že ho má aspoň 20cm a že kto ho má pod 20 ako by nebol . Čo si ale budeme nahovárať , realita býva mnohokrát iná .

Takže čo s tým , ak vám vaša veľkosť nevyhovuje ? Možností je niekoľko :


   -
Nájsť si partnerku , ktorej to bude vyhovovať
   -
Začať dlabat pilulky alebo mazať krémy na zväčšenie penisu ( z tabletiek je na našom trhu najúčinnejší RX-extreme a Vigrx )
   -
Zväčšiť ho cvičením ( pracné a pomerne účinné )
   -
Zväčšiť ho vákuovou pumpou Bathmate (jeden z najúčinnejších spôsobov)
  -Z
väčšiť ho pomocou natahovadel  Andropenis alebo PHALLOSAN (najobľúbenejší extender)
   -
Zväčšiť ho operatívne ( au )
   -
Zväčšiť ho pomocou silikónových návlekov
   -
Používať dutý strapon
   -
Používať erotické pomôcky
   -
Dohnať to rukami a ústami


Teraz sa podrobnejšie pozrieme na niektoré možnosti :

Zväčšiť penis cvičením

O tomto spôsobe sa veľa hovorí . Princíp je jednoduchý . V podstate ide o penis strečing. Deklarovaným princípom je- ak sa zvýši krvný tlak vnútri - dôjde k väčšiemu roztiahnutiu krvných teliesok a tkanivo sa môže mierne objemovo zväčšiť .

Takže pri ťahaní penisu nastáva trakčný ťah krv napĺňa telo penisu - do žaluďa a tam sa vyššou silou hromadí . Neustálym opakovaním nastáva postupne zväčšenie penisu.


Zväčšiť penis vákuovou pumpou


bathmate.gifVákuová pumpa - Urológovia nepotvrdili ani nevyvrátili žiadné poranenia či úrazy . Takže pumpa ? Rozhodne má výhodu , že sa zväčšovanie vykonáva tlakom zvnútra . Najväčšie plus je asi v tom , že pumpa uľahčuje erekciu a to je pre ženy oveľa podstatnejšie , ako dĺžka penisu . Tlstý a krátky penis je pre väčšinu žien podstatne väčšie lakadlo , než nejaká polmetrová ihlica . Pumpy sú primárne určené pre erektívlnu dysfunkciu alebo iné poruchy a zväčšenie penisu je už len pridanym bonusom
.

 

 

Zväčšenie penisu pomocou tzv. "naťahovákov" Andropenis - PHALLOSAN


andropenis_contents.jpgAndro-penis

Toto sa Vám asi bude zdať divné , ale táto metóda je odskúšaná a vyzerá to , že je naozaj funkčná . Princíp je jednoduchý - na penis ( väčšinou za žaluď ) sa ukotví mäkká slučka a pomocou rôznych napinákov sa penis silou dlhodobo vyťahuje . niektoré typy sú vyložene domáce = penis sa vyťahuje kolmo z tela von , iné sú mobilné a penis sa ťahá cez kladku do boku - v nohaviciach . Samozrejme že nič sa nemá preháňať , nemôžete len ako šialenec začať ťahať a ťahať až sa podarí si poškodiť úpony krvných teliesok , alebo si potrhať tkaniva . Síce bude dlhšia pinďour , ale už len na čůrání . Každopádne úrazov tiež nie je toľko , koľko by som očakával - avšak otázkou zostáva , koľko majiteľov přetažených penisov si beží sťažovať na urológii . Proste to chce kľud a nikam sa neponáhľať .

PHALLOSAN

figur-01.gif Princíp

Phallosan - Zväčšenie penisu bezbolestnepracuje podľa princípu, že je nový pre našu západnú civilizáciu, hoci v skutočnosti je to stará technika, ktorú už mnoho storočí praktizovali primitívni ľudia: Úspešné naťahovanie stimuluje tvorbu nových buniek v penise, čo spôsobuje nárast dĺžky a obvodu.

Dôvod: Ľudské telo má mechanizmus – ktorý sa používa na liečenie zranení – ktorý vytvára nové bunky keď je vystavený konštantnej stimulácii. Tento mechanizmus bol najskôr spoznaný primitívnymi ľuďmi a využívaný na kultové účely ako napr. zväčšovanie uší, pier a penisu. www.phallosan.sk

 

Zväčšenie penisu operáciou


V súčasnosti je možné podstúpiť túto operáciu dobrovoľne . V podstate ide o uvoľnenie koreňa penisu od lonovej kosti , tým sa dosiahne jeho vysunutie o pár milimetrov - ale aj niekoľko centimetrov . Lenže po operácii zostávajú pomerne veľké jazvy a predovšetkým hrozí dosť závažné sexuálne poruchy . Predovšetkým sú ale tieto prerušenej väzy dôležité pre vzpriamenú polohu penisu v erekcii a po operácii hrozí , že bude smerovať iba nadol a navyše to ohrozuje erekciu samotnú . V nemalej miere sa pripájajú závažnejšie psychické ťažkosti . Inou možnosťou je vstrekovanie tuku medzi pokožku a krvné telieska - čím sa viditeľne zväčší jeho obvod , ale ide o dočasnú úpravu , pretože tuk sa časom vstrebe .
Silikónové návleky na penis a jeho zväčšenie

anatomy2.gifToto je naozaj najjednoduchší , najrýchlejší a najlacnejšie riešenie . Objednáte pár kúskov pre zistenie tvaru a veľkosti a potom si dokúpite potrebný typ v ďalších verziách .
Návlek v tvare kondómu ( uzavretý ) - sa javí ako ideálne . Rukávové návleky musia byť tesné a navliekajte je nasucho - bez lubrikantu .
Návleky s vibrátory sú ešte účinnejšie - ale opatrne s návlekmi , ktoré majú vibrátory pred vaším žaluďom . Dosiahnete Ak dna vagíny , tak pri väčšom tlaku to je bolestivé na ústie močovej trubice u penisu . U veľmi malých penisov sa zaujímajte o vnútorný priemer lik v kľude , ktorý musí byť o niečo menší , než priemer vášho penisu . Inak to bude padať . Avšak väčšina aj väčších návlekov sa dá na penise zafixovať sťahovacím erekčným krúžkom . Niektoré návleky majú pred žaluďom ďalšie nadstavce , ktorý celý penis znateľne aj predlžuje

 

Dutý Strapon na zväčšenie penisu

Čiže dutý pripínací penis . Je to väčšinou mohutné dildo s upínacími remienkami . Vnútri má dutinu , do ktorej sa zasunie malý penis . Muž potom má pripnutý penis mnohonásobne väčší a je schopný uspokojiť partnerku v plnej miere . Ideálne sa to využíva v kombinácii s análnym sexom - kedy do análu vstupuje muž v prírodnej veľkosti a do vagíny s nástavcom . Potom nie je potrebné sa zdržovať s dezinfekciu z análu a jednoduchým rýchlym nasadením Strapon sa dá pokračovať vo vagíne a naopak . Strapon si potom môže nasadiť aj žena a milovať sa s inou ženou alebo páriť aj s partnerom - do jeho análu - dnes sa už jedná o heterosexuálne a bežnú praktiku .


Dohnať malý penis rukami a ústami

Ženy si samozrejme veľmi dobre uvedomujú že muži , ktorí majú dole menšiu nádielku , sú častejšie majstri v prstoch a jazyku . Nepokazte túto teóriu . Holky radšej malého Šikulu , než neohrabaného obra . Študujte bisexuálky - ukladajte si do pamäti ako to dievčatá robia a opakujte po nich . Naučte sa stimulovať rukami G - bod . Trénujte jazyk - hoci je to prekvapivé , tak je to sval , ktorý možno trénovať - predovšetkým na výdrž .
Nedávne štúdie dokázali , že veľkosť penisu vôbec nesúvisí s ostatnými telesnými rozdielmi ako je ruka , nos , chodidlo alebo výška muža .

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623242
Mesiac: 10927
Deň: 463