Choď na obsah Choď na menu
 


Trojka , gruppen sex a iné orgie

16. 10. 2013

 

 

logo_default.png

 

Každý o tom niekedy počul alebo hovoril , veľa z nás o tom potajomky sníva a niektorí sa k tomu dokonca odhodlali . Reč je o niektorých „hromadných sexuálnych aktivitách“ . Či už ide o trojku , skupinový sex alebo swingers párty , rozhodnutie niečo také spáchať je len na vás a nikto by vás do toho nemal nútiť . Určite to patrí medzi zábavné aktivity , ale musíte byť rozhodnutí , že to naozaj chcete a potom už len ísť do toho naplno a proste si to užiť .

trojka1.jpgNiekto by síce mohol namietať , že milovanie je intímna záležitosť dvoch ľudí a ktokoľvek cudzí je tam navyše . To je síce tak trochu pravda , ale sex je predovšetkým o pocitoch , rozkoši , hraní , zábave , vzrušení ........... a niekedy je na to hold potrebných viac než dvoch ľudí ;-)

Nech si ľudia myslia a tvária sa akokoľvek , tak predstava sexu s viacerými partnermi prebehla v hlave už väčšine z nás .


Asi jedna z najznámejších , skupinových aktivít , kde hrajú hlavnú úlohu buď dve ženy s jedným mužom , alebo dvaja muži s jednou ženou ja tzv. „trojka“ . Ak sa s partnerom rozhodnete vyskúšať trojku , je jedno v akej kombinácii , tak je dôležité dobre vybrať tretieho . Sú ľudia , ktorí automaticky siahnu po inzeráte , ale to nie je úplne najlepšie . Tretiu osobu musíte aspoň trochu poznať , pretože u trojky ide hlavne o dôveru a bezpečnosť . Najlepšie je zohnať kamarátku či kamaráta , s ktorými sa tak často nestýkate , pretože v prípade , že by to bola napr. najlepšia kamarátka , tak by konečný vplyv na váš vzťah nemusel byť dobrý . Hlavné je, aby tretia osoba bola sympatická vám obom .

Ak máte vybrané , ide sa na vec . Vždy si s partnerkou dopredu dohodnite a vymedzte hranice , čo kto môže a nemôže , nech tak predídete neskorším konfliktom a výčitkám . Takže si vyjasnite , kam až to môže zájsť ( maznanie , skúšanie erotických pomôcok , styk , ... ) . S , , tretím človekom , , sa tiež dohodnite ohľadom jeho sexuálnych možností , prípadne mu vyložte aj svoje pravidlá . Vždy je lepšie si všetko vopred ujasniť , ako sa potom hádať . Hlavné je všetko si to poriadne užiť , takže až príde na vec , tak na všetko zabudnite a plne sa tomu odovzdajte . Môžete si totiž odniesť úžasný erotický zážitok .

 

levely-lovers.jpgVerte, že väčšina mužov túži po trojke s dvoma ženami hlavne z dôvodu tzv , pozorovacích . Ide mu hlavne o to , vidieť vás s inou ženou ..... často sa nemusí ani zapájať ;-)

Prizvaná osoba nemusí hrať hlavnú úlohu , naopak . Môže byť vo vedľajšej úlohe a zapojiť sa len ľahko , alebo sa môže pre začiatok len pozerať alebo natáčať video . Záleží len na Vás , kam až to necháte zájsť .


Swingers party sa často zamieňa so skupinovým sexom , sex to síce je , ale s tým rozdielom , že oproti skupinovému sexu , sa zúčastňujú páry , ktoré si chcú spestriť a oživiť milostný život . K tomu im môže stačiť len , pocit , že ich niekto sleduje , ale nedotýka sa ich. Samozrejme , že to môže zájsť aj ďalej, všetko je na dohode .

Party môže prebiehať doma , vo vopred rezervovanom penzióne alebo v špeciálnom na to určenom klube . Páry môžete zohnať na internete , alebo zájsť do klubu , kam majú vstup len páry alebo single ženy . V klube vás najprv prevedú a potom máte k dispozícii vybavenie . Či už izbu len pre dvoch , alebo pre viac ľudí , izba pre divokejšie „hrátky“ s BDSM nábytkom . Často býva k dispozícii sauna alebo vírivka .

Opäť záleží len a len na vás , či sa budete oddávať hrám v samostatnej izbe , alebo vám bude jedno , že na vás niekto pozerá a rozdáte si to v miestnosti s ďalšími ľuďmi , alebo do toho pôjdete naplno a zapojíte do hier ďalšiu ženu alebo s párom / pary . Fantázii sa medze nekladú a všetko je len na vzájomnej dohode . Ak vás niekto osloví so záujmom o váš pár , tak to preberte s partnerom a buď môžete súhlasiť alebo sa len slušne ospravedlniť , že nemáte záujem .

 

trojka5.jpg


Swingers párty sú tu predovšetkým preto , aby ste mohli prežívať nové , nepoznané erotické zážitky spoločne so svojím partnerom . Nie je dôležité , či sa zapojí niekto ďalší alebo či si budete užívať len v dvoch , sú tieto party celkom obľúbené a pre mnohé páry sa stali pravidelným erotickým výletom .

Oproti tomu sa v skupinovom sexe ľudia poznať nemusia a občas sa zdá , že záleží na tom , vyspať sa s čo ​​najviac ľuďmi . Tu klaďte dôraz hlavne na bezpečnosť . Výhodou skupinového sexu je , že si po celú dobu nielen užívate , ale tiež je na čo sa pozerať


Ak sa vám preháňajú hlavou myšlienky typu , čo keď sa mu tá druhá / ten druhý bude páčiť viac , čo keď sa partner / ka zamiluje do niekoho iného , čo keď tam ženy budú krajšie a muži svalnatejšiu a vyvinuté ako ja ........... tak ešte nie ste zrelý pokročiť do týchto výšin a taký zážitok by vás mohol poznamenať a zanechať následky aj na vašom vzťahu .

Ak by som mal odporučiť , či do toho ísť , tak ak máte pevný vzťah , v ktorom si absolútne dôverujete a cítite obaja , že by vás to mohlo posunúť , tak prosím do toho . Pokiaľ ale chcete len osviežiť vzťah , tak si najprv kúpte domov nejaké hračky a pomôcky a zohrajte si nejaké scénky , než si zaobstaráte do postele niekoho ďalšieho. Toto nie je jednoduché rozhodnutie , preto ho poriadne zvážte a nenechajte sa do niečoho nútiť . Ak by vás váš náprotivok nútil , tak to nie je ten správny človek do života ani do postele . ;-)

 

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623240
Mesiac: 10926
Deň: 462