Choď na obsah Choď na menu
 


Techniky pre oddialenie ejakulácie

4. 2. 2014

 Tu nájdete zoznam techník pre oddialenie ejakulácie . Ak som na nejakú zabudol , budem rád ak mi ju napíšete .

climax2_sk.jpg 

 

 

 

Technika stlačaním

Neviem ako u koho , ale myslím že toto moc fungovať nebude . Podľa môjho názoru má táto technika niekoľko vád :

    
Je hrozne ťažké odhadnúť dobu kedy ju aplikovať - v prípade , že stlačíte neskoro , dostane sa semeno do močovej trubice a ejakulácii už sa neubránite nech mačkáte ako chcete .
    
Nepoužiteľná pri samotnej súloži - skúste prehovárať partnerku , aby zostala " nažhavená " , zatiaľ čo vy si pred ňou každých pár minút v kŕčoch žmolíte pinďúra .
    
Je preceňovaná a teda nebezpečná - keď vám to nebude po pár pokusoch fungovať , len to zhorší vašu psychiku a vzťah k sexu .


Suchá ejakulácia


Zaujímavá a málo známa metóda . Princíp je v tom , že okamih pred ejakuláciou silno zatlačíte močovú trubicu asi 2 cm od ritného otvoru - približne v miestach , kde ženy majú náš obľúbený otvor : o ) a zabránite tým vlastnému výronu. Prežívate pri tom pocity takmer zhodné s vlastnou ejakuláciou , len je to " nasucho " . Výhoda je v tom , že po takomto orgazme ste schopný veľmi skoro ( niekto ihneď) pokračovať v súloži , bez toho aby došlo k úplnému ochabnutiu penisu ako po klasickej ejakulácii, pritom výdrž v ďalšom kole je podstatne zvýšená . Ďalšia výhoda je , že pri troche zručnosti a praxe môžete pri tomto procese zostať v partnerke . Pri pokračovaní je však zvýšené riziko otehotnenia, preto zásadne používajte nejakú antikoncepciu.
Tým, ktorí sa s tým nikdy nestretli a chcú to skúsiť, radím najskôr to párkrát vyskúšať pri masturbácii - je tu celkom nutná znalosť vlastných pocitov a priebehu.

 Len tak, tak

Ani neviem ako to nazvať , ale ak svoje telo poznáte natoľko , že ste schopný ustrážiť okamih , kedy už, už dochádza k ejakulácii a vlastnú ejakuláciu pritom zadržať , po kratučkej prestávke ste schopný pokračovať . Musíte ale zachytiť presne ten okamih , kedy by ste urobili ešte dva - tri pohyby navyše a už by to ustrážiť nešlo . V tomto momente je dôležité silno zovrieť svaly čo používate na prerušenie močenia . Dostanete sa pri tom do stavu , kedy vám penis pulzuje ako pri ejakulácii , ale bez výronu semena , alebo len s nepatrným množstvom . Môže sa vám tiež stať , že po treťom , štvrtom takomto zadržaní prekonáte akúsi hranicu a potom vám pre zmenu dá veľkú prácu orgazmus vôbec dosiahnuť .Kegelove cviky


Pomocou kegelových cvikov sa môžete naučiť lepšie vnímať pocity v penise a celej panvovej oblasti pred orgazmom aj v jeho priebehu. Bolo dokázané , že u niektorých mužov keď zatínajú svaly v panvovej oblasti pri prirážaní, prežívajú nekontrolovateľný orgazmus . Tieto cviky spočívajú v kontrakciách - zatínanie - svalov, ktorými zastavujete prúd moču. Sú štyri možnosti, ako tieto svalové partie posilniť :

    
Napínajte svaly, ako keď chcete zadržať moč , a zase ich uvoľňujte . Opakujte niekoľkokrát za sebou . Nepreháňajte to a prvých pár týždňov udržujte zovretia len niekoľko okamihov, po jednom či dvoch mesiacoch môžete začať interval predlžovať až na desať sekúnd. Neponáhľajte, počas jedného týždňa to nevyriešite. Či cvičíte tie správne svaly si môžete overiť na záchode priamo pri močení. Tiež sa snažte nezatína iné svaly ( brušné alebo na nohách atď ) a nezadržujte dych .
    
Cviky prevádzajte v rýchlom slede s čo najkratšími prestávkami .
    
Zatnite svaly na niekoľko sekúnd a potom totálne uvoľnite celú panvu - ako pri hnačke . Niekoľkokrát to zopakujte. A zatiaľ čo prvé dva cviky môžete skúšať prakticky kdekoľvek ( v práci, v škole, v preplnenom výťahu alebo v električke ), záver si radšej schovajte , až budete niekde v súkromí , pretože uvoľňovacie fáza môže byť sprevádzaná únikom plynov z čriev.
    
Ak máte veľa voľného času môžete skúsiť pomocou zatínania týchto svalov so stoporeným penisom pohybovať hore a dole alebo do strán . Nesmiete sa však pri tom krútiť .Onanovanie pred súložou

Záleží na vašej vzrušivosti . Pokiaľ sa, ale treba s partnerkou vídate len cez víkendy, nie je asi na závadu si vo štvrtok večer, alebo v piatok ráno "pomôcť sám " . Určite to na dĺžku vášho styku bude mať vplyv . Jednoducho nebudete tak nadržaný.  Aj keď neviem, mne toto nikdy moc nepomáhalo, to by som si to musel urobiť sám tesne pred aktom, ale potom by to zase bolo k ničomu ;-)Opakovaná súlož

No čo k tomu dodať, čím častejšie a pravidelnejšie budete s partnerkou súložiť, tým to bude lepšie 8-)

 

levely-lovers.jpg

 

 

Kontrola vlastného dychu

Skúste začať zhlboka a pravidelne dýchať , môže vás to rozhodiť z rovnováhy a tiež tým môžete partnerke naznačiť, že už ste o kolo napred . :-) Rozhodne sa neodporúča pri súloži zastavovať dych, je to ako pri behu, pravidelne a pokojne aj nahlas dýchať .Nepríjemné podnety


Hryzte sa do jazyka, tlačte palcom na necht prostredníku, alebo si vymyslite akýkoľvek nepríjemný a bolestivý podnet, ktorý zníži vaše vzrušenie - či sa vám chce. Len pozor, aby milovanie bol stále ešte príjemný zážitok .Precvičujte si násobilku !

Precvičujte si násobilku, alebo zamestnávajte svoj ​​mozog niečím naozaj zložitým . Tiež si môžete počítať prírazy. Raz som myslel na nejaké matematické vzorce, ale môžem povedať že nič moc. Nielen že som zabudol čo počítam , ale úplne som sa stratil u súloži 8-)
Znecitlivujúce gély, masti a spraye na oddialenie ejakulácie.

Skúšal som tento krém na oddialenie ejakulácie. Chce to nešetriť na množstvo, aplikovať aspoň 5 minút pred stykom a najlepšie ( aby sme neznížili citlivosť aj u partnerky ) pretiahnuť kondómom. Znecitlivie to penis a predpokladám, že kto má problém s krátkou výdržou , nebude ľutovať pár EUR a vyskúša to .


Znecitlivujúce gély, masti a spraye na oddialenie ejakulácie.

 

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623242
Mesiac: 10927
Deň: 463