Choď na obsah Choď na menu
 


Sex v trojke

13. 11. 2012


Zobraziť veľký náhľad

Skúšali ste už sex v trojici? . Mnohí ľudia si myslia že takéto praktiky sú zvrhlé a nepatria do nášho sveta.. Historické korene k tejto téme však siahajú omnoho đaľej,ako sme vôbec schopní z dochovaných prameňov vysledovať.Takéto praktiky sú totiž niekoľko tisíc rokov staré a prežili staroveký Rím,aj staršie mezopotámske kultúry.

Sex v trojici, teda jedna žena a dvaja muži, je vlastne švédská trojka - toto je pre ženu výzva – pre muža skôr súboj ,a naopak, dve ženy a jeden muž, tomu sa odborne vraví ruská trojka - pri nej je muž priam blažený a je to sen takmer každého chlapa..Dostali ste už takýto „neslušný“ návrh a neviete, či do toho máte ísť? Sex do trojky predstavuje najčastejšie sa vyskytujúcu sexuálnu túžbu hlavne u mužov, o niečo menej u žien.


Čo vás čaká ak sa rozhodnete vyskúšať si sex v trojke?

Hlavne si dobre zvážte pomer príťažlivosti myšlienky ku skutočnosti – ak sa rozhodneme prizvať si na takýto sex kamaráta či kamarátku, môže sa stať, že priateľstvo časom zanikne. Taktiež tam hrozí riziko, že si pokazíte váš doterajší partnerský vzťah natoľko, že napokon úplne rozpadne.A možno práve naopak... dalších dôvodov môže byť niekoľko – žiarlivosť, frustráciu zo spoznania niekoho lepšieho, kto predbehne vaše či partnerove sexuálne zdatnosti,a uspokojí ho lepšie ako vy.Ale môže sa však stať aj to, že vám takáto sexuálna skúsenosť  obohatí váš doterajší partnerský sexuálny život a dodá mu tú správnu šťavu. Možno sa vám zapáči natoľko, že vás spraví štastnými..a možno nie...najdôležitejším pravidlom pre tento druh zábavy však je, aby traja ľudia, ktorí sexuálne hry budú hrať, túžili po nich rovnako...

 

 


Autor: Rony, www.sexosky.sk

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 6
Celkom: 633332
Mesiac: 10492
Deň: 222