Choď na obsah Choď na menu
 


Sex v stredoveku

13. 11. 2012

 

 

zvetsenipenisu_sk_38.jpg

 

Ženské telo produkuje spermie a sex s prostitútkou spôsobuje mužovi neplodnosť. Tak o tomto ste sa mohli dočítať v stredovekých knihách. Ako to vlastne bolo zo sexom pred niekoľko sto rokmi dozadu v dobe temna,rytierov a kráľov?  Hm,vtedy sa mohlo o sexe len šuškať. Stredoveké zákony neuznávali mimomanželský sex,doba ešte nebola ako dnes a verilo sa v lásku...Sexuálne praktiky však boli dosť obmedzené... Orál, či anál bol v manželstve vyslovene tabu, uznávali sa len „prirodzené“ spôsoby pohlavného styku. Milenecký sex,a sex s prostitútkami bol v každom prípade odsudzovaný. Ak si to muž rozdá muž rozdá s prostitútkou, príde o plodnosť –verilo sa v stredoveku.Boli to však len také reči-v období vrcholného stredoveku si v mestách mohol prostitútku dovoliť pomaly aj žobrák,také lacné to vtedy bolo...

Stredoveké prostitútky

Na „prostitútky“ sa vzťahovali cechové pravidlá, museli platiť daňe.V žiadnom prípade však tieto devy neboli hlúpe-ani žiadne škaredé chudery.. „Bordelmamy“ sa starali o to, aby ich dievčatá boli gramotné, vedeli sa správať v spoločnosti a príkladne sa starali o intímnu hygienu. Čo sa však týka ponuky sexuálnych služieb, bola to bieda.Okrem polohy misionára by ste sa ničoho iného od mestskej stredovekej prostitútky nedočkali. Menej príležitostí ako si užiť, bolo v dedinách, -tam sa totiž všetci navzájom poznali..V tých časoch bola tehotná a slobodná mladá žena hanbou pre celú rodinu, predmanželský sex bol neprijateľným.

Antikoncepcia ?

Nech sa páči, používalo sa čo bolo poruke- plátno, ale aj ovčie črevá, mechúre z rýb. Niektoré naivnejšie ženy sa však spoliehali na zázračnú moc rozličných počarovaných talizmanov. Najlepším talizmanom bolo vtedy mačacie rebro, usušené zvieracie pohlavné ústroje vačice či dokonca ušný maz z ucha somára.!  Alebo stačilo zohnať živú žabu a pred sexom jej trikrát napľuť do úst. Čo dodať jedným slovom tfuj,ale vtedy bola iná doba.. Ako ochrana pred počatím sa hojne využívalo aj popíjanie vody, v ktorej predtým kováč chladil rozpálené kliešte. Z kliešťov sa do vody dostali olovené čiastočky a tie v ženskom tele spôsobili priotrávenie, takže rozmnožovacie ústrojenstvo nebolo schopné normálne pracovať. Vedci v súčasnosti naozaj potvrdili že je to možné...olovo totiž spôsobuje neplodnosť.

Doma však túto „fintu“ s rozpálenými klieštami rozhodne neskúšajte !!

 


Autor: Miki
, www.sexosky.sk

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 622562
Mesiac: 10745
Deň: 330