Choď na obsah Choď na menu
 


Sex so študentkou za peniaze

20. 11. 2012
Zobraziť veľký náhľad

Predstavte si to.Konečne vás vzali na vysnívanú vysokú školu. Pár mesiacov tam pobývate, a peniaze od rodičov vám akosi prestávajú stačiť na celkom normálne výdaje. O nejakom tom novom tričku ani nehovorím. Čo urobíte ? Kúpite si noviny, sadnete si k internetu a začnete hľadať nejakú brigádu. Pri troche štastia nejakú vždy nájdete. Či už ide o nejaké upratovacie práce, prácu v bare, alebo napr oprašovanie starých kníh v knihovni. Ste síce vážený vysokoškolák, ale čo by ste  si pre trochu peňazí naviac nepretrpeli, však? Nakoniec ste rada že nejakú prácu máte, a nemusíte rodičov prosíkať o každú korunu naviac. Toto je prvá stránka veci. Tá druhá je trošku „rafinovanejšia“ a vynesie viac. Posúdťťe sami.

Sex za peniaze

Veľa slečien čo študuje na vysokej škole už prišlo na iný spôsob ako sa dajú privyrobiť peniaze navyše ,a v podstate nemusia ani pohnúť prstom-skôr niečím iným.. Stačí si sadnúť k internetu. Založiť si nick na nejakom pokeci a čakať. Miestnosť sa obvykle volá: Sex za peniaze, sexzoznamka....zdá sa vám to zvrhlé? Hm,ale v dnešnej dobe je to žiaľ realita,takto to funguje. Veľa študentkám to príde omnoho viac normálnejšie, ako si špiniť ruky handrami ,kriviť si chrbticu od zdvíhania prepraviek zo zemiakmi v supermarkete, alebo obsluhovať v bare ožratých a hulákajúcich Angličanov v centre Bratislavy...Jednoducho pár hodín posedia pri internete a niekto ich určite osloví.

Tie ktoré to chcú robiť trošku na úrovni, si povkladajú inzeráty aj na rôzne erotické zoznamky a weby .To už je vyšší level, a využívajú to hlavne luxusnejšie dievčatá, ktoré si chú privyrobiť o dosť viac ako čakať na típka na nejakom pokeci. Výhoda takejto inzercie totiž spočíva v tom že pokiaľ hľadajú tieto slečny niekoho na pokeci, často s ním musia tráviť veľa času siahodlhým kecaním v podstate o ničom /niekedy aj niekoľkodňovým zoznamovaním/, z ktorého nakoniec aj tak nič nemusí byť. Niektoré študentky na toto jednoducho čas nemajú a preto radšej využijú inzerciu na erotickom serveri, kde si uvedú vek, aký druh sexu sú ochotné poskytovať,ceny a tel. číslo. Potom sa už stačí len dohodnúť na čase, a vec je vybavená.

Koľko za sex ?

Študentky si väčšinou objednajú páni ktorí doma nedostávajú to,čo by chceli...Veria že s mladou študentkou zažijú to,čo im doma ich žena dopriať nechce. Ved predsa taká mladá študentka je pružnejšia, často bez zábran, a dokonca vie aj „zahrať“ skvelý orgazmus..On ani nespozná že je to divadlo, a ochotne zaplatí. Niekedy sa stane že z jedného sexuálneho zážitku vznikne aj nejaký trvalejší vzťah..Avšak väčšinou len na báze: dám ti sex,a ty mi zaplatíš. Tým to však končí, a každý ide svojou cestou. Od mladej študentky sa neočakáva že by sa snád do dotyčného pána nebodaj zamilovala. Platí to skôr opačne. Na 90 % je to však len sex za peniaze. Poväčšinou si dievčatá za tieto služby účtujú zhruba 70 € ,prípadne za celú noc aj 200 € .No a to už je suma , za ktorú sa dá zaplatiť aj prenájom nejakej garsonky, ked k tomu rodičia ešte pomôžu nejakou sumou...Takto to v posledných rokoch však funguje..mnohé študentky totiž nie sú ochotné robiť nejakú upratovačku po nociach za pár korún....

lecba.jpg

 

 

Pevné nervy a povahu...

Hm je na pováženie či je taká študentka vôbec normálna...Na jednej strane jej to prinesie riadny balík peňazí za ktorý si može kúpiť čokoľvek, zaplatiť štúdium, bývanie..Má v ruke peniaze, a tie dávajú slobodu. Prachy, to je to čo ich poháňa. Ale može mať z toho aj poriadny chaos v hlave...na chodenie s nejakým chlapcom asi mať času veľa nebude...vyspať sa s cudzím človekom len tak bez lásky, to tiež neni bohviečo...A vôbec, ktorý chlapec by chcel také dievča ktoré spalo z hocikým a dokonca za peniaze? A ešte horšie je to, ak dievča býva na internáte. Tam sa chýry rýchlo rozlezú...nedajbože aby sa také dievča zamilovalo, a na prechádzke zo svojim milým  niekde v Auparku by stretla svojho spolužiaka ktorý by už vedel čím si dievčina privyrába a vyhrkol by na ňu : „Tak čo, ešte spíš s chlapmi za peniaze?“ ...to by bol istý koniec vzťahu.

 

mmp_200x200_03.jpg

Čo na to povedať na záver?

Je ťažké vláčiť bedničky plné zemiakov ako brigádnik v hypermarkete,ale rovnako je ťažké aj ľahnúť si trikrát do mesiaca s nejakým cudzím chlapom do postele kôli peniazom. Každý si je strojcom svojho štastia a každý si sám rozhoduje o tom či si život nepokazí peniazmi navyše...Peniaze nie sú všetko...

 


Autor: Miki, www.sexosky.sk

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 10
Celkom: 623248
Mesiac: 10931
Deň: 468