Choď na obsah Choď na menu
 


Sex s prostitútkou

12. 11. 2012

Sex s prostitútkou

Zobraziť veľký náhľad

Hovorí sa, že za sex si platia len totálni zúfalci, štatistiky však dokazujú niečo iné. Takúto skúsenosť má údajne každý ôsmy chlap. Je preto zrejmé, že nezáväzný sex na Slovensku,ale aj všade inde na svete, vyhľadáva  viac mužov ako by sa zdalo...tak ako to vlastne je ?        

Dalšie štúdie dokazujú aj to, že luxusnejšie prostitútky alebo spoločníčky sú v dnešnej dobe celkom vzdelané, pekné, milé a pestované dievčatá alebo ženy vo veku od 20 do 35 /nezriedka aj viac rokov./Niet sa preto čo čudovať ked k nim nejaký muž zavíta na návštevu....veđ ak je slobodný ,tak prečo nie...Tieto dievčatá však lákajú aj ženáčov. Prečo je tomu tak? No u chlapov je sexuálny pud omnoho intenzívnejší ako u žien. Muži majú väčší sklon k podvádzaniu,čo je však dané aj génmi. Neraz sa však stalo že sa sa taký chlap do prostitútky zamiloval, a niekedy to aj dopadlo štastne. Láska vie byť veru nevyspytateľná.

 

Je to nevera?

 

Podľa mužov vraj nie...Tvrdia,že ak si za sex zaplatia,nejde tam o city,ale len o sexuálny akt. Prídem,zaplatím si,spokojný odídem. Ženy to však vidia inak. Podla nich je jedno,či sa partner vyspí z nejakou milenkou,alebo prostitútkou,pre ne je to nevera.

 

A čo mužov najviac láka?

 

V prvom rade dobrodružstvo,zakázané ovocie chutí predsa najlepšie.Ale taktiež chcú vyskúšať to ,čo sa im doma nedostáva,/orálny sex,sex v trojke,tvrdší sex,a iné praktiky/ proste to,čo im doma chýba. Ak zájdem za prostitútkou,neznamená to, že svoju ženu nemám rád,tvrdí Marián-bankový poradca z Bratislavy.“Manželka je pre mňa milovaná bytosť,a prostitútka mi len poskytne služby za ktoré si zaplatím,láska v tom však rozhodne nie je...“

 

Tak milé ženy ,ako tomu predchádzať?

 

Ak sa nechcete dočkať takéhoto nemilého prekvapenia že váš priaťeľ alebo muž vám zahýba s prostitútkou, tak zabudnite na romanticke filmy a zaláskované knižky.Dnes je realita celkom niekde inde. Mužom dnes už nestačí  to,čo mužom stačilo kedysi.Láska na celý život je dnes už na vyhynutie..Netreba ale zúfať.Hlavne treba s partnerom o tom komunikovať,a skúšať nové sexuálne praktiky ku ktorý ste v minulosti mali odpor alebo sa im vyhýbali. Možno práve tie znova naštartujú vášho manžela.Ak je vzťah kvalitný,a partneri sú vzájomne sexuálne uspokojení,nedochádza k stereotypu a muži nemajú potom ani dôvod na to aby vám zahýbali....

 

 

sexelixir3sk-06.jpg

 


Autor: Miki, 01.03.2009, 16:43 /www.sexosky.sk/

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623241
Mesiac: 10927
Deň: 463