Choď na obsah Choď na menu
 


S jedlom v posteli = sexy chutná zábava

27. 9. 2013

Sex a jedlo patrí od nepamäti medzi najväčšie vášne ľudstva . Keby ich nebolo , tak by sme vymreli . Preto mi príde ako ideálna možnosť , skombinovať tieto dve neresti dohromady a užiť si tak trochu , gastrosex , s nejakými dobrotami . Nebojte sa zapojiť jedlo do vašich erotických zábavok a užite si maškrtné a chutné experimenty , na ktoré len tak nezabudnete .

 

sex_jedlo1.jpg

 

 


OBĽÚBENÉ POTRAVINY

Aj keď sa to tak môže na prvý pohľad zdať , tak jedlom do postele nemyslíme , špagety bolognese alebo chleba s maslom , ťažko by asi niekomu pripadalo rajcovné , patlať po sebe sviečkovú so šiestimi knedlíkmi. Medzi potraviny , ktoré môžu do postele patria väčšinou skôr iné pochutiny , lakôtky, drobnosti , ovocie a nápoje .

Medzi najobľúbenejšie potraviny patrí šľahačka , zmrzlina , med , druhy ovocia podľa chuti , rôzne krémy alebo džemy a samozrejme tekutá čokoláda . Ako nápoje by som odporučil šampanské alebo sekt , alebo tiež miešané kokteily ,spokojne aj s kúskami ovocia . Použiť môžete aj špeciálnu čokoládu určenú priamo pre maľovanie na telo . Mňam

Hrať sa môžete aj napríklad len s kockou ľadu , ktorou môžete jemne prechádzať cez partnerovo /partnerkine citlivé miesta .

Ak nechcete využiť kontrast teplej pokožky a studeného jedla , tak si ingrediencie vyberieme najmenej hodinu vopred von , aby sa zohriali na izbovú teplotu .

 

 

sex_jedlo2.jpg

 

 AKO SA HRAŤ ?

Možností je veľa . Vzrušenie nespočíva len v metóde , ako dobrôtky na telo aplikujete , ale aj spôsob , akým ich budete konzumovať .

TIP 1 - Prekvapte partnera tým , že zo svojho tela urobíte jedálenský podnos a obložte sa sladkosťami . Uvidíte sami , že až vojde do dverí , tak nebude vedieť, či má väčšiu chuť na dobrôtky alebo na Vás .

TIP 2 - Vydajte sa po erotogénnych zónach drahej polovičky . Začať môžete napríklad na krku a pokračovať cez hrudník a prsia na brucho a ďalej medzi stehná k najintímnejšiemu miestečku na tele . Záleží len na vás , či si cestu najprv predkreslíte a potom jej jazykom , bozkami a jemnými uhryznutiami, slintavo rozdráždite telo alebo či vždy kúsok jedla nanesiete na pokožku a ihneď skonzumujete .

TIP 3 - Vezmite si jedlo do postele ako zmyselnú predohru . Skvelé je si so zmrzlinou alebo čokoládou maľovať na chrbát obrázky a hádať , čo to je . Krásne Vás to oboch navnadí a ešte si užijete zábavu .

TIP 4 - Nastriekajte šľahačku na špičku partnerovho penisu ....... tak sladký „orál“ ste ešte nerobili :) .

Pamätajte: Účelom jedla v posteli nie je najesť sa , ale začať niečo nové a vzrušujúce
.

 

sex_jedlo3.jpg

 Hra na čokoládový pohár


ČO POTREBUJETE ? Šľahačku a čokoládovú polevu .

AKO SA TO HRÁ ? Partnera nastriekame šľahačkou , pokvapkáme polevou a konzumujeme .

VÍŤAZ ? Ten , kto bude skôr hotový! :)

ODPORÚČAME ! ! !

Aby ste si mohli doma v posteli hrať a nezašpiniť  tak obliečky , tak vám odporúčame zaobstarať si PVC prestieradlo . Je vyrobené z materiálu , ktorý sa dá umyť klasicky handričkou , prípadne osprchovať a môžete ho používať stále do kola .  

 
NA ČO DÁVAŤ POZOR


Nezabudnite starostlivo vyberať potraviny , ktoré budete pri vašich“ hrátkach“ používať . Ak ste za normálnych okolností vyznávači pálivých a ostrých pokrmov , tak ich nechajte radšej v kuchyni . Ak by sa Vám totiž také pálivé jedlo dostalo napríklad do očí , pri najhoršom na pohlavné orgány , tak by vaša hranie mohlo skončiť u lekára .

Takže žiadne chilli papričky a pasty alebo napríklad wasabi . Zostaňte radšej u sladkostí a maškŕt . Tými nikdy nič nepokazíte . Ak chcete podporiť vašu chuť a libido radšej siahnite po overených a zdraviu prospešných výživových doplnkoch.

ZÁVER

Toto proste musíte skúsiť .......... Je to veselé , sladké a vzrušujúce . Ak patríte medzi tie páry, ktoré radi experimentujú , majú radi v posteli niečo nevšedného alebo naopak medzi ľudí , ktorí sa noviniek v oblasti sexu boja , tak verte , že toto je to pravé pre všetkých .


Tak už sa nebojte a vezmite si dobroty do spálne .

levely-lovers.jpg

 

 

zdroj: www.sexovani.cz

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 10
Celkom: 623248
Mesiac: 10931
Deň: 468