Choď na obsah Choď na menu
 


Parfém s feromónmi pre mužov

4. 9. 2013


Tiež vás vždy zaujímalo, či tie feromóny naozaj fungujú, alebo je to len trik? Mňa to teda zaujímalo a zaujíma veľa a tak som sa konečne rozhodol jeden z nich vyskúšať.

Dal som na radu kamaráta, ktorý už skúsenosti s parfumom obsahujúcim feromónmi , a vyskúšal som feromon Essence pre mužov neutrálny parfum s feromónmi.

esense_big3.jpg


Konkrétne som si kúpil tento parfum s feromónmi pre mužov. Fľaštička obsahovala 5ml priezračnej tekutiny s takým akoby pižmovým pachom (ale veľmi slabým). Začal som ho užívať z časti zo zvedavosti a z časti kvôli tomu, aby som zistil, či to bude mať nejaký vplyv na moju ženu, či to skrátka bude nejako pôsobiť na jej žiadostivosť, ktorá bola predsa len po rokoch manželstva slabšie.

Privítal som, že Essence je neutrálny, čo (ako som si zistil) znamená, že som ho mohol normálne kombinovať so svojím bežným parfumom, bez toho aby bolo čokoľvek spoznať. Spočiatku som si nevšimol, že by žena akokoľvek reagovala, avšak keď som užil sprej po niekoľkýkrát, spýtala sa, či nepoužívam nejakú novú voňavku. Vôňa, hoci som používal stále rovnaký parfum, sa jej veľmi páčila.

Všimol som si, že sa na mňa častejšie pozerá, keď prešla okolo, tak sa ku mne zakaždým tlačila, čo nikdy predtým nerobila (!). Navyše kolegyne v práci, s ktorou som sa takmer nikdy nebavil, začala so mnou neustále vyhľadávať kontakt. Len tak, sama od seba!!

Najviac ma prekvapilo, že moja žena je zrazu pred milovaním oveľa "pripravenejšia", ako bývala predtým (vždy trochu dlhšie trvalo, kým sa nažhavila). Neviem, či to všetko môžem pričítať vplyvu tohto feromónového parfému, ale bola by to jednoducho prílišná zhoda náhod.

www.najferomony.sk

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 4
Celkom: 633124
Mesiac: 10573
Deň: 207