Choď na obsah Choď na menu
 


Na veľkosti (ne)záleží, očami ženy

10. 3. 2014

Tak na rovinu milé dámy, naozaj nám (ne)záleží na veľkosti? Určite poznáte rôzne sexi fotografie s tými hnedými mužmi ktorí pod trenkami skrývajú 25 cm penis? A schválne zoberte si pravítko a namerajte si tých 25 centimetrov, tak sa asi zľaknete :-) Keďže priemerná hĺbka vagíny je cca 16 cm, no kde by sa nám to tam zmestilo? Tak naozaj nám (ne)záleží na tej veľkosti? Určite nie :-)

 

velkost_penisu.jpg

 

My ženy potrebujeme cítiť pri milovaní vášeň, potrebujeme cítiť že ste tam s nami, že v tom okamihu sme pre vás jediné na svete. Tužíme po vašich dotykoch, bozkoch, po vašich rukách, ktoré nás pevno držia. Nemusíte nám stále pri tom šepkať aké sme krásne, to nám poviete potom. Jeden poriadny čin je viac ako sto slov. Preto nechoďte okolo nás pri tom po špičkách ale jednoducho nás pevne  zovrite v náručí a vášnivo pomilujte! Na tomto nám záleží, na pevnosti, na pevnosti vašej erekcie. To je pre nás najvzrušujúcejšie než veľký penis. Páni ste prekvapení?

 

 

climax2_sk.jpg

 

 

Preto muži nerobte si ťažkú hlavu ak nemáte tých „25cm“ nám je to jedno, my chceme pevnosť! Takže spevňujte, spevňujte a ešte raz spevňujte vašu erekciu a my budeme šťastné.

 Autor: Janica, Foto: pixmac.sk

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623242
Mesiac: 10927
Deň: 464