Choď na obsah Choď na menu
 


Luxusné vibrátory

7. 3. 2014

Na náš trh s erotickými pomôckami sa dostala nová kolekcia veľmi kvalitných a luxusných vibrátorov a robertkov značky The Lovers . Kolekcia vibrátorov sa vyznačuje prvotriednou kvalitou použitých materiálov , veľmi elegantným dizajnom a v neposlednom rade tiež maximálnou funkčnosťou pre vašu rozkoš a mnohonásobné dlhé orgazmy.

luxusni-vibrator-the-lovers-sonia-rose2.jpg

 

 

 

Výrobky rady The Lovers  kombinujú módu , ženskosť , techniku ​​, luxusný styling aj dizajn . Ako hovorí výrobca : " Nechceme ponúkať veci len funkčné , ale aj lákavé a zvodné . Inšpirovaní vzrušením a kladným vzťahom k ľudskej sexualite sa usilujeme o zhmotnenie rozkoše pri intímnych hrách "


Prečo si vybrať  The Lovers ?

The Lovers je značka vybratorov za ktorou stojí  spoločnosť , ktorá sa venuje návrhu a vývoju luxusných a elegantných produktov pre potešenie zmyslov . Cieľom návrhárov je vytvorenie výrobkov , ktoré spájajú súdobú eleganciu , luxusný vzhľad a maximálnu funkčnosť .

 

 

luxusni-vibrator-the-lovers-amber-rose.jpg

 

 


Predsavzali si búrať tabu a stierať predsudky spojené s bežnými erotickými pomôckami .Chcú prebudiť vášeň a vzrušenie u oboch partnerov a prepojiť ich telá v jedno . The Lovers  sa snaží ponúknuť dostupné výrobky v najvyššej kvalite ako alternatívu k existujúcim erotickým hračkám .
luxusni-vibrator-the-lovers-sonia-nabijeni.jpg

 

Súčasné vibrátory sú navyše nabité najmodernejšími technológiami a vychytávkami - napr plynulou reguláciou vibrácií , vibračnými programami pre vonkajšiu aj vnútornú stimuláciu , zámkom tlačítok , nabíjacím akumulátorom známym z mobilných telefónov , kontrolku ou stavu batérie , dobíjaním cez USB port počítača , atď . To všetko za ceny porovnateľné s cenami značkového oblečenia či obuvi .

 

 

andrimax-2_sk.jpg

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 633334
Mesiac: 10489
Deň: 222