Choď na obsah Choď na menu
 


Feromóny - jednoducho ľudská chemia

3. 12. 2012

Zobraziť veľký náhľad

Chcete byť očarujúcou a príťažlivou ženou pre vášho vysnívaného muža? Na túto otázku sa nedá nijako inak odpovedať ako len pozitívne. Avšak to nie je také ľahké ako sa nám to na prvý pohľad zdá. Mnohokrát sa samej seba pýtate kde je chyba, že práve vy nemáte toho správneho partnera, po ktorom tak túžite. Ani sa nenazdáte a za krátku chvíľu na vás doľahnú pocity úzkosti, menejcennosti, beznádeje a neschopnosti. Cítite sa byť frustrovaná a začínate hľadať na sebe chyby, či to nie tým, že ste málo krásna, málo inteligentná alebo málo šikovná. Zahoďte tieto svoje negativistické myšlienky za hlavu a pozrime sa na to s chladnou hlavou.

 

Muži sú pre nás trápením, no zároveň zdrojom energie, ktorá nás poháňa ďalej do života. Zniesli by sme im aj modré z neba, keby sa čo len raz na nás zapozerali s túžobným záujmom o nás. Každý človek túži, aby sa mu naplnili sny, ktoré si tak úprimne vysníval. Ale magnet, ktorý by pritiahol peniaze alebo zdravie, keď to potrebujeme, ešte nevymysleli. A čo tak magnet na mužov? Musím vás potešiť, pretože tieto ženské sny boli vypočuté.

www.najferomony.sk

 

 

Viac v hlave ako na hlave

Ste múdra, inteligentná a šikovná žena, ktorá má v hlave viac rozumu ako ktorýkoľvek muž na svete? Aj napriek tomu, že nepatríte k hlúpym blondínkam, hneváte sa, prečo vás príroda rovnako neobdarila aj krásou. Hoci máte nepatrné chybičky krásy, nevešajte hlavu. Chlapi majú radi múdre a inteligentne vtipné ženy, ktoré dokážu muža zaujať svojim šarmom a dobre načasovanou trefnosťou. Preto túto svoju stránku využite správne, pretože biflošské typy nemá nikto rád. Radšej sa ho snažte upútať prefíkanejším spôsobom. Takisto v spojení s našim „magnetom“ budete žena na neodolanie.

 

Keď krása nestačí

Dlhé husté vlasy, opálené a štíhle ženské telá sú hotovou pastvou na mužské oči. Tak kde sa stratil ten princ, o ktorom ste tak dlho snívali? Rodičia alebo učitelia vám už asi hovorili, že krása nie je všetko. Predstavte si, že mali pravdu. Okrem toho, že sa od vás očakáva, že budete mať niečo aj v hlave, je podstatná charizma. Ide o vyžarovanie, ktoré z vás vychádza a ktoré k vám môže pritiahnuť akéhokoľvek chlapa akého si zažiadate. Nech ste už akákoľvek, s veľkou dávkou charizmy máte o úspech postarané. Ak ste krásna a chýba vám práve spomínaná príťažlivosť či sexepíl, správny parfém vám s tým takisto ľahko pomôže.

 

Neveríte si?

Začnite si, pretože utiahnuté ženy si žiaden muž ani nevšimne. Veď akoby aj mal, keď sa zašívate vo svojich norách ako šedé myšky. Môžete byť aj múdre aj krásne, ale ak si neveríte, nemáte veľkú šancu na úspech. Večne nespokojné ženy sú strašiakom pre mužov. Skrýva sa vo vás viac ako si myslíte, preto sa nebojte ukázať čo je vo vás a čoho ste schopná. Pokiaľ ste to v sebe ešte nenašli, určite to nájdete alebo to z vás možno váš budúci partner vytrasie. Len sa prosím zbytočne niekde nezašívajte, nech si vás ten vyvolený môže aj nájsť.

 

Feromóny pre ženy

Zistili sme, že samotná krása či samotná inteligencia na bežných chlapoch nefunguje. Preto tu máme spomínaný magnet na mužov, ktorý nazývame feromóny. Feromóny sú vlastne prirodzené chemikálie, ktoré naše telo produkuje v rôznej koncentrácií a ktoré vplývajú na zvýšenie sexuálnej rozkoše. Preto sexshop ponúka aj feromóny pre ženy vo forme parfémov. Tie sa aplikujú rovnako ako ostatné parfémy, čiže si ich môžete nastriekať na krk, na hruď či iné časti vášho tela kedykoľvek len chcete a hlavne vtedy, ak sa chystáte na „lov“ mužov. Feromóny, ktoré sa skrývajú v jednej fľaštičke sú natoľko silné, že ich účinnosť je aj poriadne vysoká. Možno to vyzerá ako zázrak, ale sama som vyskúšala tieto feromóny, ktoré sa stali aj pre mňa liekom. Depresie a stavy úzkosti sa mi jedným razom odstránili, pretože moje sebadôvera a sebaistota sa zvýšila, keďže som sa stala stredobodom pozornosti mužského pohlavia. Stačilo nájsť ten správny obchod a dokonca som nemusela brať ani vysoké topánky či minisukne, pretože feromóny zapôsobili tak, že som sa stala večerným magnetom pre každého chlapa. Sú to také malé zázraky, ktoré mi pomohli okrem „zbalenia“ chlapa aj zvýšiť svoje sebavedomie. Prinavrátila sa mi charizma, ktorá vo vnútri mňa niekde driemala.

 

www.top-sexshop.sk   - najlepší sexshop pre Vás

 

sexelixir.jpg

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 4
Celkom: 633124
Mesiac: 10573
Deň: 207