Choď na obsah Choď na menu
 


Aha, on onanuje...

13. 11. 2012

hubnuti_26.jpg

Zobraziť veľký náhľad

 

Výraz onánia vychádza z biblického Onana a vznikol nepresným výkladom biblického textu. V skutočnosti Onan praktizoval prerušovanú súlož - pretože odmietal splodiť Tamare (vdove po svojom bratovi Herovi) potomstvo ako to vyžadoval v tej dobe tzv. levirátny zákon

Do začiatku 20. storočia bola masturbácia dokonca považovaná za jeden zo smrteľných hriechov. Až sexuálna revolúcia v druhej polovici 20. storočia viedla k odtabuizovaniu tejto témy. Stále však existuje mnoho predsudkov, ktoré masturbáciu odmietajú a zavrhujú ako niečo zlé, nečisté, úchylné, ba až zvrátené. To by však musel byť zvrátený takmer každý človek. Rozsiahle výskumy v 20.storočí totiž dokázali masturbuje takmer každý človek. O niečo častejšie muži /94 percent mužov sa priznalo že počas svojho života onanovalo aj po svadbe./..U žien bola dokázaná masturbácia v 70 percentách populácie. Onanajú všetci. Starí, mladí, čierni, bieli -a verte neverte, dokonca aj šikmookí :-)  Jediné čo človek na túto „prastarú zábavku“  potrebuje, je určité súkromie. Nepatrí sa predsa leštiť brko len tak ledabolo niekde vystavení nemému pohľadu okoloidúcich... Chlapom na to stačí vlastná ruka, ženy si radi pomôžu prúdom vody, najmä zo sprchy, alebo používajú sexuálne pomôcky. Na priamu stimuláciu klitorisu sa však hodia zo všetkého najviac prsty.

Prečo vlastne masturbujeme?

Hlavným dôvodom masturbácie je čistá rozkoš.Masturbácia má však pre organizmus veľa výhod. Pomáha tým, ktorí nemajú žiadneho partnera. Môžeme sa sústrediť sami na seba. Nemusíme myslieť pri sexuálnom styku, či aj partnerovi je dobre a so svojím sexuálnym uvoľnením sme odkázaný len sami na seba, a nie sme od neho tak závislý a sklamaný, keď sa to pri styku s partnerom nepodarí .Masturbácia uvoľnuje a regeneruje a orgazmus môžeme zažiť v čase, keď máme na to čas a práve to chceme. U žien aj u chlapov je to najľahšia, najrýchlejšia a často jediná možná cesta ako dosiahnuť orgazmus. Dokáže aj liečiť-niektorým pomáha aj pri bolení hlavy. Pomáha pri sexualite tým,ktorí majú problém zažiť s partnerom orgazmus. A samozrejme uvoľnuje endorfíny-pocity štastia.

 

 

 


Autor: rumburak www.sexosky.sk

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 4
Celkom: 633124
Mesiac: 10573
Deň: 207