Choď na obsah Choď na menu
 


Adrenalínové milovanie

7. 3. 2014


Skončiť príjemný víkendový večer v pohodlnej posteli je úžasné. Ale aj rýchly sex na miestach nie veľmi romantických sa dá labužnícky vychutnať.

„Nemôžem vhupnúť do postele a hneď sa milovať. Chvíľu mi trvá, kým sa naladím, či skôr preladím na vlnu svojho muža, ktorý je pripravený vždy. Potrebujem, aby sa ma nežne dotýkal, láskal ma, aby ma bozkával. Bez predohry jednoducho nemôžem, nie som uvoľnená a nemám zo sexu také potešenie. ObrázokZvykla som si aj na pohodlie. Keď som sa spoznala so svojím mužom, mala som už vlastný byt. Od začiatku sme sa milovali pohodlne v posteli. Partner akceptoval moje želanie a láskanie nevynechal. Platilo to až do jednej nedele. Vybrali sme sa na turistiku. Bolo super počasie a po niekoľkohodinovom pochode sme sa zložili pri ohnisku v blízkosti značkovaného chodníka, aby sme si oddýchli a niečo zjedli.

Ako sme tam tak sedeli, stalo sa to, na čo som doteraz nikdy nemala odvahu a o čom som vlastne ani nerozmýšľala, lebo sa mi to zdalo príliš riskantné.  Pomilovali sme sa rýchlo a náruživo. Podotýkam, že v diaľke sme počuli hlasy blížiacich sa turistov, ale v tej chvíli nám to bolo jedno. Nevnímali sme ich. Boli sme zaujatí sami sebou. Stihli sme to včas a niečo také úžasné som ešte nezažila. Zabudla som na predohru, zabudla som na chrobáky, z ktorých mám panickú hrôzu. Oddali sme sa jeden druhému so živočíšnou náruživosťou. Odvtedy si rýchlovkami spestrujeme život. Zbavila som sa ostychu, hoci strach, že nás niekto prekvapí, cítim stále. Ale smäd po dobrodružstve je silnejší,“ zdôverila sa dvadsaťpäťročná manažérka Jana.Účinkuje okamžite


Jana nie je výnimka. Väčšina žien naplno vychutná erotický zážitok, keď ich partner zahŕňa nežnými dôvernosťami. Nie vždy je to možné. Pracovný týždeň má pod kontrolou hektické životné tempo, čo sa odráža aj na sexuálnom živote. Väčšina mužov by sa však chcela milovať minimálne každý deň. Tí skromnejší dvakrát za týždeň. Ako často by sa chceli milovať ženy, nie je známe. Na splnenie romantických predstáv o milovaní nám často večer nezostáva dosť energiObrázoke. A čo tak pár minúť intenzívneho sexu?
Nemusí sa odohrať v skúšobnej kabínke obchodného domu, v kine ani v lietadle, ak si netrúfate napodobniť hereckú či spevácku elitu. Napokon nejde o žiadnu sexuálnu novinku.  Rýchlovky majú aj u nás tradíciu. Naše staré mamy o tom niečo vedia. „A koľkoráz za mnou prišiel do komory, keď som chystala pre hydinu. Nadvihol mi suknicu, koťuha! Alebo keď som miesila na chlieb,“ zaspomína si čiperná osemdesiatdvaročná pani Mária a sprisahanecky sa usmeje. Vraj na „hrkútanie“, ako milostnú predohru pani Mária nazvala, mali málokedy čas. „Milovali sme sa často úchytkom, najmä keď už bolo vonku teplejšie a nemali sme na sebe toľko hábov. Môj bol náruživý a aj mne sa to páčilo.“ Zdalo by sa, že z rýchleho sexu majú väčší pôžitok muži, ale ženy sa im rady prispôsobia. Okrem telesného pôžitku pôsobí rýchlovka aj terapeuticky. Sexuológovia odporúčajú sex bez príprav na odbúranie napätia a stresu. Účinok je okamžitý.Rýchlo na to


„Nemala som ani dvadsať, keď som sa zbláznila do profesora, samozrejme, ženatého muža. O našom vzťahu okolie dlho nevedelo. Darilo sa nám vzájomnú náklonnosť tajiť. Vzhľadom na tridsaťročný vekový rozdiel a serióznosť onoho pána to nebolo až také ťažké. Podozrievať ho, že by si práve on začal so študentkou, zrejme mnohým pripadalo absurdné. Stretávali sme sa tajne a milovali sme sa na tých najnemožnejších miestach. Nepripadalo mi to čudné. Uvedomovala som si, že sme sa pustili na tenký ľad a robíme niečo, čo sa nemá robiť, čo je neprijateľné. Milovali sme sa v mestskom parku za drevenou búdou, v ktorej mal správca schované náradie, na lavičke, v kríkoch, na cintoríne, v aute na odľahlom kúte parkoviska. Najvzrušujúcejšie to bolo v pracovni, od ktorej mal kľúč ešte jeden kolega. Vždy som mala obavy, že nás objaví upratovačka, alebo že sa kolega nečakane vráti. Mierne napätie, strach z odhalenia vyvolávali vo mne úžasné vzrušenie,“ spomína tridsaťšesťročná stredoškolská profesorka Eva. Práve obavy, ktoré sa Evy zmocnili, keď sa s milencom zamykala v pracovni, vyvolávali tvorbu adrenalínu. Tento hormón produkuje telo vo zvýšenej miere nielen pri napätých situáciách, ale aj pri vzrušení. Svojím spôsobom do určitej miery nahrádza predohru. A to je voda na váš mlyn. 

 

zsvp_468x60_01.jpg

 


Egoista pred cieľom


„Na vianočnej párty som sa zoznámila s príťažlivým mužom. Bol bez partnerky a aj ja som bola sama. Keď sme spolu tancovali, pošepkal mi, „slečna, veľmi po vás túžim“.  Priznávam, vzrušoval ma, ale v živote by som si netrúfla jemu a ani žiadnemu inému mužovi povedať na rovinu - chcem ťa. Dovtedy som ani nemala dôvod niekomu to Obrázokpovedať. Tento muž ma od prvej chvíle fyzicky priťahoval. Keď hudba dohrala a ľudia sa mrvili na parkete, chytil ma za ruku a viedol von. Nekládla som odpor, pokorne som ho nasledovala. Vôbec mi nevadilo, že o ňom nič neviem. Vybehli sme po schodoch do miestnosti s luxusnou koženou sedačkou a veľkým pracovným stolom. To, čo potom nasledovalo, tak to bol môj najúžasnejší sexuálny zážitok. Nepoznávala som sa, akoby som bola niekto celkom iný. Žiadne poznávanie terénu, citlivé prebúdzanie túžby. Ja, ktorá som prenechala aktivitu vždy partnerovi, som sa správala absolútne sebecky, živočíšne. Muža, o ktorom som vedela iba meno, som navigovala bez zábran tak, aby som čo najrýchlejšie dosiahla vrchol. Zrejme som sa obávala, že skôr ako ho dosiahnem, nás niekto objaví,“ opisuje zážitok z párty dvadsaťtriročná recepčná Andrea.

Fantázia v pravej chvíli


V Andreinom prípade túžili po rýchlom sexe obidvaja partneri. Ak váš partner chuť má, a vy nie ste na rovnakej vlne, nemusíte hneď odmietavo krútiť hlavou. Skúste sa ponoriť do vôd erotickej fantázie a buďte perfekcionistky. Nenechajte si ujsť žiaden detail. Myšlienka má úžasnú silu. Štúdie potvrdili, že už pri pomyslení na sex sa začnú v tele tvoriť endorfíny. Sú to podobné hormóny, aké sa uvoľňujú pri orgazme. Predohru môže dobre nahradiť aj spomienka na najlepšie sexuálne zážitky. Štyridsaťsedemročná novinárka Ivica nedá na rýchlovky dopustiť. „Možno je to čudné, ale my nemáme manželskú spálňu. Ja spávam v izbe s dospievajúcou dcérou a muž so synom. Keď chceme mať chvíľku pre seba, zavrieme sa v kúpeľni. Táto neveľká miestnosť je na rýchle milovanie ako stvorená. Pri troche fantázie poskytuje rôzne možnosti. Šťuknutie kľúča ma rozochvieva a vedie do nového dobrodružstva. Ani po rokoch náš sexuálny život nezovšednel. Stále má iskru. Trúfam si povedať, že aj vďaka našej útulnej kúpeľni.“ Rýchly sex neznamená iba pohlavný styk. Počítajú sa všetky spôsoby, ktoré vás aj partnera uspokoja.

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623242
Mesiac: 10927
Deň: 463