Choď na obsah Choď na menu
 


3 + 1 zaručené typy pre spevnenie erekcie, očami muža

10. 3. 2014

1, Hýbte sa

2, Dostaňte do seba výživu

3, Nestresujte sa

 

 

Hýbte sa – dnes žijeme v sedavom móde. V práci v kancelárií, za volantom, doma pred TV, PC sedíme a sedíme. Sme neprekrvení. Dobre prekrvenie tela a panvovej oblasti, penisu je základ dobrej a kvalitnej erekcie. Skáčte, bikujte sa, behajte. dvíhajte železo a uvidíte, dvihnete poriadne aj vášho fešáka.

 

 

Dostaňte do seba výživu - nebudem sa rozpisovať o tom čo máte alebo nemáte jesť. Pravdou však ostáva, že telo je chemicko-biologická fabrika a pokiaľ do nej nedostaneme kvalitné veci (Výživu), nemôžeme ani očakávať kvalitné výsledky. Nájdite si svoj spôsob dodávania potrebného množstva výživy, svoje potraviny, výživové doplnky, každému vyhovuje niečo iné, ale prosím, urobte to. Zoberte si príklad z Bodybilderov, alebo fitnesiek, kvalitná výživa= kvalitné svaly.

Nestresujte sa – keď je človek v strese, je napätý, cíti sa vyčerpaný, stráca mentálnu a emocionálnu silu, nemá na nič chuť, je cviknutý. Život je nevyspytateľný a tak je to ok, inak by nám hrozilo, že zomrieme znudení a apatickí. V istotách. Ten kto hrá na istotu, v skutočnosti nežije. Nemali by sme však nechať ani príliš strhávať zmenami a dostávať sami seba do zbytočných stresov a depresií. Jednoduché a účinné  pravidlo ako sa vyhnúť „stresovému cviknutiu“ je zavčas si uvedomiť že so dostávam do takej situácie, zastaviť sa a nahlas si povedať: „veď nejde o život“. Napätie by v tom momente malo povoliť. Skúste sa pozrieť na život ako na futbal, raz máte vy loptu, inokedy nie, ale na konci si aj tak vždy podáte ruky. 

 

erekcia2.jpg

A na koniec ešte sľúbený bonus +. Posledný trik ako si udržať mužnosť je úplne jednoduchý. Otužujte.     


Autor: Marek, foto: pixmac.sk


 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 9
Celkom: 633332
Mesiac: 10493
Deň: 222