Choď na obsah Choď na menu
 


ČLÁNKY

Príspevky

Feromóny - alebo láska na prvé " čuchnutie "

29. 10. 2013

Tfer1.jpgakmer väčšina ľudí pozná ten pocit , alebo bola svedkom toho, ako partner pri objatí svojojej  partnerky vdýchol vôňu jej vlasov a ona zase vnímala vôňu jeho trička . Takáto " čuchová chémia " môže naozaj zohrávať významnú úlohu v partnerstvách . Podľa niektorých manželských terapeutov , častý argument z úst rozhádaných partnerov znie " Nemôžem ho cítiť " alebo " Neznášam jeho pach " apod.

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Ženský orgazmus

25. 10. 2013

zensky-orgasmus.jpgKaždá žena prežíva svoj ​​orgazmus inak , ale všetky sa zhodnú na jednom , že tá chvíľka slasti sa nevyrovná ničomu inému na svete . Počas sexu sú totiž tlmené tie časti mozgu , ktoré majú zodpovednosť za úzkosť , strach a ostatné negatívne emócie a v takom prípade funguje orgazmus ako prírodné antidepresívum . Pri orgazme sa vyplavujú endorfíny , ktoré majú schopnosť tlmiť bolesť a odbúravať stres .

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Trojka , gruppen sex a iné orgie

16. 10. 2013

trojka1.jpgKaždý o tom niekedy počul alebo hovoril , veľa z nás o tom potajomky sníva a niektorí sa k tomu dokonca odhodlali . Reč je o niektorých „hromadných sexuálnych aktivitách“ . Či už ide o trojku , skupinový sex alebo swingers párty , rozhodnutie niečo také spáchať je len na vás a nikto by vás do toho nemal nútiť . Určite to patrí medzi zábavné aktivity , ale musíte byť rozhodnutí , že to naozaj chcete a potom už len ísť do toho naplno a proste si to užiť .

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

S jedlom v posteli = sexy chutná zábava

27. 9. 2013

sex_jedlo.jpgSex a jedlo patrí od nepamäti medzi najväčšie vášne ľudstva . Keby ich nebolo , tak by sme vymreli . Preto mi príde ako ideálna možnosť , skombinovať tieto dve neresti dohromady a užiť si tak trochu , gastrosex , s nejakými dobrotami . Nebojte sa zapojiť jedlo do vašich erotických zábavok a užite si maškrtné a chutné experimenty , na ktoré len tak nezabudnete .

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Afrodiziaká pre ženy - KÚZELNÁ pilulka

19. 9. 2013

femmpassion.jpgDostala som na vyskúšanie tabletky pre zvýšenie ženskej sexuálnej túžby a pre väčšiu citlivosť. A tak som doma oznámila priateľovi, ze budeme testovať.

V návode stálo, že mám hodinu pred pohlavným stykom užiť 1 - 2 tabletky. Nastal správny čas a ja prehĺtam čarovné tabletky. Povedala som si, "nech to stojí za to" a vzala si pre istotu rovno dve!

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Ako nasadiť kondom

10. 9. 2013

kondom.jpgV poslednej dobe dostávam veľa otázok na tému ako správne nasadiť kondóm . Pre tých , ktorí nepoznajú správny postup , som spísal tento článok vrátane náučného videa . Myslím že v dnešnej dobe , kedy v ČR počet nakazených HIV rastie , je tento článok veľmi užitočný .

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Parfém s feromónmi pre mužov

4. 9. 2013


essence_m.jpgTiež vás vždy zaujímalo, či tie feromóny naozaj fungujú, alebo je to len trik? Mňa to teda zaujímalo a zaujíma veľa a tak som sa konečne rozhodol jeden z nich vyskúšať.

Dal som na radu kamaráta, ktorý už skúsenosti s parfumom obsahujúcim feromónmi , a vyskúšal som feromon Essence pre mužov neutrálny parfum s feromónmi.

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Tipy pre zlepšenie erekcie: čučoriedky a cvičenie

5. 1. 2013

 Ste v posteli so ženou, ktorá sa vám páči, vzrušuje vás, ale v okamihu "O" dôjde pod vaším pásom k fatálnemu zlyhaniu a celá akcia skončí fiaskom. Ak je vám táto situácia povedomá, skúste zmeniť jedálniček, cvičte, prestaňte fajčiť a súlož v správnych polohách.

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Feromóny - jednoducho ľudská chemia

3. 12. 2012

chakra_01_big.jpgMuži sú pre nás trápením, no zároveň zdrojom energie, ktorá nás poháňa ďalej do života. Zniesli by sme im aj modré z neba, keby sa čo len raz na nás zapozerali s túžobným záujmom o nás. Každý človek túži, aby sa mu naplnili sny, ktoré si tak úprimne vysníval. Ale magnet, ktorý by pritiahol peniaze alebo zdravie, keď to potrebujeme, ešte nevymysleli. A čo tak magnet na mužov? Musím vás potešiť, pretože tieto ženské sny boli vypočuté.

 
Celý príspevok | Rubrika: ČLÁNKY | Komentáre: 0

Sex so študentkou za peniaze

20. 11. 2012

Veľa slečien čo študuje na vysokej škole už prišlo na iný spôsob ako sa dajú privyrobiť peniaze navyše ,a v podstate nemusia ani pohnúť prstom-skôr niečím iným.. Stačí si sadnúť k internetu. Založiť si nick na nejakom pokeci a čakať. Miestnosť sa obvykle volá: Sex za peniaze, sexzoznamka

 


 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 5
Celkom: 623242
Mesiac: 10927
Deň: 464