Choď na obsah Choď na menu
 


Tri spôsoby ako sa navnadiť na milovanie

 
Zdá sa vám, že milostný život vás už akosi nudí? Stereotyp je vážny nepriateľ a poraziť ho môžete len, ak do hry zapojíte fantáziu. Ponúkame vám tri typy, ako si ozvláštniť milostné hry a zároveň sa zabaviť.

Obrázok

 

Masáž s arómou

Skúste netradičnú masáž. Do kokosového oleja pridajte zopár kvapiek aroma oleja s vôňou santalového dreva. Vaše zmysly ožijú. Ruky vám budú jemne kĺzať po pokožke a závan santalového dreva navodí spolu s príjemnou kokosovou arómou tú pravú iskrivo-pokojnú atmosféru. Zamerajte sa najmä na tie erotogénne zóny, ktoré bežne obchádzate, ako je šija, krížová oblasť či chodidlá. Ak chcete, masírujte partnera vlastným telom.  

 

Sila vône

Ak láska ide cez žalúdok, milovanie prechádza nosom. Preto nepodceňujte silu vôní a zaraďte k erotickej predohre aj voňavý francúzsky kúpeľ. Naplňte vaňu vodou, pridajte kúpeľový olej podľa vášho gusta a zopár drobností. Môže ísť o srdiečka, hviezdičky, či iné rozpustné farebné drobnosti, ktoré sa dnes predávajú takmer v každej drogérii. Pomôžu vám spolu so sviečkami navodiť tú správnu atmosféru a navyše premastia pokožku. S partnerom sa do vody ponorte a vnímajte len sálajúcu vôňu oleja. Nehovorte, len so zatvorenými očami pite niečo, čo chutí obom a dotýkajte sa. Snažte sa vyčistiť si hlavu, tým, že nebudete myslieť na nič. Po pätnástich minútach si budete pripadať ako v inej galaxii. Či po kúpeli skončíte v perinách, alebo pred televízorom je už len na vás. 

Obrázok

 

 

Kúzlo s oblečením

Oblečte sa! Áno, myslím to vážne. Viem, zrejme si klopete na čelo, že vám pravidelne radím to, ako sa čo najrýchlejšie vyzliecť, a dnes toto? Má to svoj dôvod. Oblečte sa totiž podľa pokynov vášho milovaného. Dajte si na seba presne to, čo vám vyberie, a vy urobte na odplatu to isté. Najideálnejšie je, ak si do šiat pomôžete navzájom. Potom sa obzerajte spoločne nielen v zrkadle. Zistili ste, že partnerovi pripadáte sexi úplne v niečom inom, ako ste si pôvodne mysleli? Je to tým, že muži nás vidia inak. A čo s tým teraz? Vyzlečte sa. Veď to najviac sexi – teda vy dvaja - je pod tou kopou textílií. Ak sa vám chce, skúste zrkadlový striptíz, dobre sa pobavíte. Najmä vtedy, keď sa váš milovaný bude snažiť napodobniť vašu prácu s bokmi. Stojí to za to!

citované: pravda.sk

 

 
 

 


PortrétPosledné fotografie


Facebook

Mail listArchív

Kalendár
<< jún / 2018 >>


Štatistiky

Online: 8
Celkom: 633331
Mesiac: 10493
Deň: 222